فرم ارسال خبر

نام و نام خانوادگي  
آدرس پست الکترونيکي شما  
آدرس پست الکترونيکي دوست شما  
توضيحات  
 کد خبر : 5692 / زمان مخابره خبر :۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۹:۳۳

ساماندهي معتادان متجاهر و متکديان در اسرع وقت ضرورت دارد

به گزارش ايرنا، فتح الله حقيقي در جلسه ساماندهي متکديان و معتادان متجاهر استان که بعد از ظهر چهارشنبه در سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، افزود: در اين خصوص همه آحاد مردم و دستگاه هاي اجرايي و خدماتي مسئول هستند.


وي ادامه داد: هر شخص و يا نهادي بايد در حوزه اختيارات خود به نحو مطلوب اقدام کند و اين تلقي اشتباه است که تنها نيروي انتظامي موظف به ساماندهي معضلات اجتماعي مي باشد.


حقيقي گفت: نيروي انتظامي جايگاه ويژه اي در نظر مردم دارد بنابراين نبايد با اقدامات پيش پا افتاده و يا به منظور رفع تکليف ارزش پليس را در نظر مردم کوچک کرد.


وي افزود: براي حل معضلات اجتماعي تمامي دستگاه ها و مردم مانند زنجير هستند که اگر هر عضوي کار خود را به درستي انجام ندهد در کار ديگران نيز خلل ايجاد مي شود.


معاون استاندار با اشاره به ضرورت ترويج فرهنگ درست استفاده از فضاي مجازي اضافه کرد: در اين رابطه بايد استفاده صحيح از ابزارهاي دنياي مجازي از خانواده نهادينه شود و براي از بين بردن عوامل تهديد کننده بيروني از نيروي انتظامي انتظار برخورد داشت.


وي گفت: متکديان چهره شهر را نازيبا کرده و از عواطف و احساسات مردم سو استفاده مي کنند بنابراين بايد در اسرع وقت با يک طرح کارشناسي نسبت به ساماندهي آنها اقدام کرد.


حقيقي افزود: براي جمع آوري معتادان متجاهر، بهزيستي بايد با کمپ هاي خصوصي وارد مذاکره شود و در اين رابطه نيز وزارت کشور براي تامين هزينه ها اعلام آمادگي کرده است.


وي خاطر نشان کرد: بسياري از متکديان و معتادان متجاهر در البرز متعلق به ساير استان ها هستند از اين رو ساماندهي آنها بايد در زادگاهشان صورت گيرد.


انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5692