فرم ارسال خبر

نام و نام خانوادگي  
آدرس پست الکترونيکي شما  
آدرس پست الکترونيکي دوست شما  
توضيحات  
 کد خبر : 5690 / زمان مخابره خبر :۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۹:۲۴

صديق:

برخورد شهرداري کرج با موديان بدهکار تعامل گرايانه باشد

مير ابراهيم صديق در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري کرج با تاکيد بر ضرورت تعامل بيشتر شهرداري با بدهکاران و فراهم آوردن زمينه هاي مساعد جهت دريافت مطالبات قانوني مجموعه شهرداري، عنوان کرد: مسئولان در اين خصوص بايد از انجام برخوردهاي سليقه اي خودداري کنند.


عضو شوراي اسلامي شهر کرجبا عنوان اينکه شهروندان با مشاهده بنر نصب شده بر روي ملک قطعا از خريد ملک پشيمان مي شوند، افزود: در اين بين مالک نيز متضرر گرديده و ديگر شرايط لازم براي پرداخت بدهي شهرداري را نخواهد داشت.


به گفته صديق دين اسلام بر رفتار تعاملي و دوستانه تاکيد فراوان داشته و ما نيز به تبعيت از دين خود بايد به سمتي پيش رويم تا با رفتار تعاملي اعتماد شهروندان را جلب نمائيم.


عضو شوراي اسلامي شهر کرج تاکيد کرد: شهرداري کرج بايد به دور از وارد آوردن فشار بيش از حد به موديان بدهکار، زمينه اعتماد شهروندان به جامعه شهري و مسئولان مديريت شهري را فراهم کند.


مير ابراهيم صديق در پايان سخنان خود پيشنهاد داد: شهرداري بدهکاران را به سمت دريافت تسهيلات از بانک شهر هدايت کند تا مالکين بتوانند با دريافت تسهيلات به تسويه حساب مالي خود به شهرداري اقدام کنند و شهروندان با اعتماد بيشتر و خيالي آسوده تر اقدام به فروش ملک خود نمايند.


انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5690