وب سایت شبکه خبری کرج


کد مطلب: 5689  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴  |  ساعت: ۹:۲۲

عضو کميسيون عمران شوراي شهر کرج:

بهره برداري از دانش مديريت نوين راهکار رهايي از ترافيک است

عضو کميسيون عمران شوراي اسلامي شهر کرج، گفت: کلانشهر کرج همچون ديگر کلانشهرهاي کشور با معضل ترافيک مواجه است بر اين اساس بايد براي رهايي از اين معضل در راستاي بهره برداري از علم و دانش مديريت نوين گام برداريم.

مريم قهرماني در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري کرج، ترافيک را يکي از پديده هاي زندگي شهرنشيني مدرن دانست و با بيان اينکه براي کنترل و کاهش اين معضل بايد از راهکارهاي علمي و کارشناسي شده استفاده کرد، افزود: به طور قطع بدون ايجاد زيرساخت‌هاي ترافيکي همچنين توسعه ناوگان حمل و نقل عمومي، نمي‌توان کاهش ترافيک را شاهد بود.


وي با بيان اينکه در دوره چهارم فعاليت شوراي اسلامي شهر کرج، تمرکز ويژه‌اي بر موضوع کاهش معضل ترافيک اين کلانشهر صورت گرفت، عنوان کرد: به تبع اين مهم طرح‌ها و مصوبات کارآمد و خوبي نيز مطرح شد که بي شک با اجراي کامل اين طرح ها بخش مهمي از معضل ترافيک در کرج برطرف مي‌گرديد.


وي بيان داشت: به عنوان نمونه مصوبه خريد 200 دستگاه اتوبوس جديد و اضافه شدن آن به ناوگان اتوبوسراني کرج با هدف کاهش ترافيک و تشويق عموم براي استفاده از ناوگان عمومي حمل و نقل به تصويب شوراي شهر رسيد.


عضو کميسيون عمران شوراي اسلامي شهر کرج افزود: اگر تجهيزات حمل و نقل عمومي در دسترس عموم مردم حتي ساکنان مناطق غير برخوردار قرار گيرد به طور قطع استقبال براي استفاده از وسائل نقليه شخصي کاهش مي‌يابد.


مريم قهرماني عنوان کرد‌: در اين صورت است که مي‌توانيم اميدوار به کاهش هزينه‌هاي مردم ناشي از استفاده از وسائل نقليه شخصي، کاهش ترافيک و به ويژه کاهش آلودگي هوا باشيم.

انتهای خبر / وب سایت شبکه خبری کرج

چاپ خبر