کد خبر :92 |  زمان مخابره:  ۱۳۸۹/۳/۱۷  ۱۸:۱۶
با حضور استاندار تهران
طرح آبرسانی مناطق ماهدشت و کیانمهر و احداث شبکه فاضلاب به بهره برداری رسید

به گزارش شبکه خبری کرج ، آیین بهره برداری از دو طرح آبرسانی به مناطق ماهدشت و کیانمهر با حضور دو نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و شماری از مسوولان محلی این شهرستان در جاده ماهدشت بعد از فرودگاه پیام کرج برگزار شد و احداث شبکه فاضلاب با مجموع 56 میلیارد اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندار تهران ابراز امیدواری کرد: مشکل مدیریت آب شهرستان کرج با استان شدن این شهرستان، برطرف شود.

بنابراین گزارش ، دکتر مرتضی تمدن افزود: با استان شدن کرج، مدیریت منابع آب و تصمیم گیری در این خصوص در اختیار مدیریت استان قرار می گیرد و بسیاری از دغدغه های این شهرستان به لحاظ تامین آب برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه طرحهای شرکت آب و فاضلاب بسیار پر هزینه و از لحاظ مدیریت بسیار سخت است، اظهار داشت: اکنون قریب 70 میلیارد تومان طرحهای آب و فاضلاب در شهرستان کرج در دست اجرا داریم.
استاندار تهران با تاکید براینکه درصدد رفع مشکلاتی هستیم که توسط نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است، گفت: مناطق ماهدشت و کیانمهر کرج در وضعیت بحرانی قرار داشتند که مشکل آب این مناطق تاحدودی برطرف شده است.

تمدن خاطرنشان کرد: در جلسه شورای امنیت کشور در مورد مسایل و موضوعات امنیت اجتماعی کرج نیز برنامه ریزیهایی انجام شده تا با کمک مسوولان این شهرستان امنیت را بیش از پیش در این منطقه تامین کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حضور مردم در آیین بزرگداشت بیست و یکمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره ) اشاره کرد و افزود: مردم با حضور حماسی خود در این آیین ایمان و علاقه خود به ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را در برابر جهانیان به نمایش گذاشتند.

وی تاکید کرد: آیین چهاردهم خرداد و حضور تاریخی مردم در این روز و 9 دی ماه و 22 بهمن ماه سال گذشته همگی نشانگر آن است که مردم حجت را بر دولت تمام کردند و هرآنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و پای انقلاب، مقام معظم رهبری و موجودیت نظام و وصیت شهدا ایستاده اند.

وی گفت به همین سبب است که هرچه دشمن تبلیغ می کند و بحث تحریم و تهدید نظامی را مطرح می کند مردم خم به آبروی خود نمی آورند.

استاندار تهران افزود: هرچقدر دولتمردان و مسولان به این مردم خدمت کنند کم است چون این مردم استحقاقش را دارند واین مردم اینگونه برای حفظ ارزشهای نظام تلاش کردند که جریان فتنه را بی آبرو ساختند.

وی با تاکید براینکه ما باید خاک پای مردم باشیم، گفت: سال گذشته دیدیم که فتنه گران می خواستند کشور را فلج کنند و جلوی خدمتگزاری به مردم و رشد و توسعه را بگیرند و دولت را به مسائل حاشیه ای بکشانند اما مردم همه نقشه های آنان را خنثی کردند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 92

کليد واژه ها :
کرج,ماهدشت,طرح آبرساني,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
??? ???? ????? :
??????? ????? ?????? ???? ??????
موافق [0]  -  مخالف [0]
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني