کد خبر :5685 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۲/۳  ۱۰:۱۲
عزيز اکبريان
نماينده مجلس :درآمد کشور را بايد بالا برد

نماينده مردم کرج ، اشتهارد و فرديس در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به محدوديت هاي مالي دولت گفت: امروز بايد بيش از هر اقدام ديگري درآمد کشور را افزايش داد.

عزيز اکبريان روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: دراين شرايط هرچه بيشتر براي کمک به دولت بايد درآمدها را افزايش دهيم .


وي ادامه داد: امروز وظيفه ما نمايندگان مجلس روان سازي شرايط سرمايه گذاري بيشتر و ورود بخش خصوصي در زير ساخت ها است و نبايد از دولت توقع احداث کارخانه و اشتغالزايي را داشت.


اکبريان گفت: از ويژگي هاي مهم بودجه سال 96 توجه به اولويت هاي برنامه ششم توسعه است که مهمترين آنها حمل و نقل ، محيط زيست ،آب ، راه و کمک به صندوق هاي بازنشستگي است .


وي خاطرنشان کرد: بهترين اقدام دولت توجه به اين اولويت ها است که در کنار آن مي توان به استفاده ازتسهيلات فايناس که افزايش يافته نيز اشاره کرد .


اکبريان افزود: دولت به هوشمند کردن گمرکات براي جلوگيري از دخالت انسان که يکي از مشکلات ما امروز گمرکات است توجه داشته و تصميم هاي خوبي گرفته است .


نماينده مردم کرج در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: الزام بانکها به پرداخت وام ازدواج راه اندازي سامنه حقوق براي شفاف سازي از ديگر اقدامات موثر دراين زمينه به شمار مي رود .

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5685

کليد واژه ها :
عزيز اکبريان,نماينده,مجلس,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني