کد خبر :5681 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵  ۲۰:۵۰
حاجي رضا شاکرمي
دادستان البرز: تغيير کاربري باغ سيب خط قرمز دستگاه قضايي استان است

دادستان عمومي و انقلاب مرکز البرز ضمن تاکيد بر حساسيت دادستاني نسبت به باغ سيب کرج تغيير کاربري آن را خط قرمز دستگاه قضايي استان عنوان کرد.

به گزارش ايرنا حاجي رضا شاکرمي روز دوشنبه با رد خبر مربوط به تخريب يا تغيير کاربري باغ سيب کرج اظهار داشت: شايعات مربوط به تغيير کاربري و يا تخريب اين باغ صحت ندارد .


وي اضافه کرد: اکنون کندن درختان در باغ سيب با هماهنگي دستگاه قضايي و با هدف جايگزيني درختان جديد با درختان فرسوده و در آستانه نابودي انجام مي شود.


شاکرمي گفت:باغ سيب کرج سال ها قرباني اختلافات چندين دستگاه بود که در آن ذي نفع بوده اند.


دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان البرز ادامه داد:با ورود دستگاه قضايي استان از اواسط سال قبل دستگاهها موظف شده اند تا پايان سال 96 مقدمات احيا اين باغ و جايگيزين کردن نهال هاي جديد را فراهم و آن را به سرانجام برسانند.


شاکرمي گفت:يکي از مصوبات شوراي حفظ حقوق بيت المال که در دادگستري استان البرز برگزار مي شود جايگيزين کردن نهال هاي داراي عمر مفيد و اصلاح شده با درختان کنوني است که اکنون به پايان عمر مفيد خود رسيده اند زيرا متوسط عمر درخت سيب با توجه به نوع آن معمولا بين 20 تا 50 سال است.


دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان البرز ادامه داد:اين اطمينان خاطر را به مردم مي دهيم که با پشتيباني آنها اجازه تغيير کاربري و يا تخريب را به هيچ ارگاني نخواهيم داد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5681

کليد واژه ها :
حاجي رضا شاکرمي,دادستان عمومي,و انقلاب مرکز البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني