کد خبر :5680 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵  ۲۰:۴۵
استاندار البرز:
تصميم درباره وضعيت مدارس هنگام بارندگي بايد به سرعت اتخاذ شود

استاندار البرز گفت که با توجه به اهميت تردد و امنيت دانش آموزان در مواقع بارندگي، بايد تصميمات لازم درباره وضعيت مدارس در اسرع وقت گرفته شود.

به گزارش ايرنا، سيد حميد طهايي در جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران استان البرز که عصر دوشنبه در سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد افزود: تعطيلي مدارس خسارات بسياري به دانش آموزان و خانواده هاي آنها دارد، بنابراين بايد تدابيري انديشيده شود تا مدارس باز و داير باشند.


طهايي گفت: تعطيلي مدارس و ادارات آخرين راهکار است و شهرداران نيز بايد در معابر حضور داشته و از نزديک شرايط تردد را مشاهده و ساماندهي کنند.


وي افزود: با کوچکترين بارندگي پياده روها و برخي معابر بسيار لغزنده بوده و از اين رو احتمال بروز خطر براي مردم زياد است، بنابراين بايد پيش از بارندگي ها تمهيدات لازم در اسرع وقت در اين خصوص انديشيده شود.


استاندار البرز با اشاره به مطالعات صورت گرفته در خصوص حفاظت محيط زيست خاطر نشان کرد: بايد به مطالعات بيشتر اهميت داد و بر روي تمامي موارد مطرح شده توجه صورت گيرد تا هر چه سريع تر اين طرح ها عملي و اجرايي شود.


وي گفت: در ارتباط با جاده کرج-شمال تمامي دستگاه هاي خدمات رسان عملکرد خوبي داشته اند ولي انتظار مي رود که اين جاده همواره باز و در اختيار مردم باشد.


طهايي با اشاره به حادثه پلاسکو افزود: اين حادثه بايد عبرتي براي استان باشد تا پيش بيني هاي لازم صورت گيرد که اگر حادثه مشابهي رخ دهد، اقدامات لازم از پيش براي مقابله با بحران انجام شود.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5680

کليد واژه ها :
سيد حميد طهايي,استاندار البرز,تصميم درباره وضعيت مدارس,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني