کد خبر :5675 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲  ۱۸:۳۵
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام:
بين مردم وآرمان هاي انقلاب فاصله اي نيست/ترامپ هشدارملت ايران رابشنود

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با تاکيد بر اينکه بين مردم و آرمان هاي انقلاب اسلامي هيچ فاصله اي وجود ندارد، گفت: مردم بار ديگر شکوه و عظمت در حمايت از نظام اسلامي را به نمايش گذاشتند و رئيس جمهوري آمريکا بايد اين هشدار ملت ايران را به خوبي بشنود.

به گزارش ايرنا، محسن رضايي در سخنراني راهپيمايي 22 بهمن کرج که صبح جمعه همزمان با سراسر کشور برگزار شد، با تبريک سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و تسليت ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، افزود: مردم کرج بار ديگر شکوه و عظمت انقلاب اسلامي را با حضور در راهپيمايي به نمايش گذاشتند.


وي ادامه داد: عده اي به انقلاب اضافه و برخي کم شدند، ولي هيچ فاصله اي بين مردم و آرمان هاي انقلاب ايجاد نشده است.


رضايي گفت: پس از حدود 40 سال از گذشت انقلاب همچنان مردم به اهداف آن پايبند هستند و جنازه فرزندان و عزيزان مردم که در راه نظام و دفاع از کيان کشور تلاش مي کنند، از حرم مطهر حضرت زينب (س) به ايران بازمي گردد.


وي افزود: ملت ايران دليل روشني براي ادامه راه انقلاب دارند، چراکه 300 سال پيش ايران عظمت و بزرگي فراواني داشت و پول و زبان فارسي در منطقه جاري بود ولي پس از آن سرزمين ما مانند برف آب شد و کم کم جايگاه خود را از دست داد.


دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام اضافه کرد: در حالي که سرزمين ما به چند پاره تقسيم شده بود، ملت ايران بيدار شدند و با انقلاب اسلامي راه خود را نشان دادند و درصدد به دست آوردن دوباره مجد و شکوه از دست رفته شدند.


وي گفت: ملت ما به دنبال مجد و عظمت و شکوه انقلاب است که جز با فرهنگ پيشرو و علم و فناوري محقق نمي شود.


رضايي در ادامه با تهديدهاي رئيس جمهوري جديد آمريکا عليه ملت ايران اشاره کرد و با تاکيد بر اينکه اين تهديدها اثري بر ملت ايران نخواهد داشت، اظهار داشت:‌ ترامپ با تهديدهاي خود کاري از پيش نمي برد چراکه مردم اين انقلاب را به راحتي به دست نياورده اند که دست از حمايت آن بردارند.


وي خاطر نشان کرد: به رييس جمهوري آمريکا اخطار داده مي شود که تاکنون رژيم هاي استکباري نتوانسته اند راهي از پيش ببرند و اکنون نيز مردم ايران استوارتر از گذشته پاي نظام ايستاده اند.


رضايي گفت: ما به دنبال پيشرفت کشور هستيم، بنابراين در مقابل تهديدها مي ايستيم چرا که به دنبال جنگ و ناآرامي نيستيم و تنها درصدد به دست آوردن خودکفايي در داخل کشور و عزت و سرافرازي ملت ايران هستيم.


دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام افزود: اگر بخواهيم جنگي به وجود نيايد، بايد اقتدار داشته باشيم، بايد کمبودها و کاستي ها را جبران کنيم تا اقتصاد کشور را رونق دهيم و ذره اي از مواضع خود عقب نشيني نکنيم.


وي يکي از اهداف رييس جمهوري آمريکا را تضعيف توان نظامي ايران و فروش تسليحات به ايران دانست و گفت:‌ توليدات بسياري در اين رابطه داشته اند و به دنبال عرضه آنها هستند.


رضايي افزود: ملت بزرگ ما آگاه و دولتمران هوشيار هستند. اين راه مهم با هدف و آرمان هاي بزرگي است و مردم مي دانند هر چه تلاش کنند به دستاوردهاي بزرگي مي رسند.


دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با تاکيد بر اينکه دشمن درصدد است پيشرفت هاي ايران از جمله نظامي را عقب بزند، گفت:‌ ايران توانست در مقابل قدرت هاي بزرگ دنيا بنشيند و مذاکره کند و اين دستاورد از اهميت بالايي براي مردم و نظام برخوردار است.


وي افزود: عده اي درصدد ايجاد سکون براي ملت ما هستند. نبايد کاري کنيم که منجر به پسرفت کشور شود و جوانان و نخبگان داخلي در سايه قرار گيرند.


رضايي گفت: بايد با اتکا به اقتصاد مقاومتي درصدد افزايش توان داخلي بود تا در صورت اعمال تحريم هاي دوباره از دنيا عقب نمانيم.


وي اضافه کرد: در کرج موج جمعيت به اندازه اي گسترده است که تمامي تهديدها را خنثي مي کند، اين امر در سراسر کشور محقق شده و همه اقشار مردم در قبال حفظ آرمان هاي نظام احساس مسئوليت کرده اند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5675

کليد واژه ها :
محسن رضايي,دبير مجمع تشخيص,مصلحت نظام,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني