کد خبر :5674 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱  ۲۰:۳۹
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز:
حفظ آرمان ها و ارزش های مقدس انقلاب اسلامی وظیفه امروز جامعه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: کار دیروز ما انقلاب و سرنگونی رژیم ستم شاهی بود و هدف امروز جامعه اسلامی حفظ آرمان ها و ارزشهای مقدس انقلاب اسلامی در پرتو رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری است .

شبکه خبری کرج به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز سید موسی حسینی کاشانی افزود: امروز وظیفه همه ملت های بیدار و آگاه است تا با تاسی از فرامین رهبری هوشمند و آگاه به زمانه و با شرکت در راهپیمایی عظیم ٢٢ بهمن به زیاده خواهی های دشمنان قسم خورده انقلاب پاسخ کوبنده ای بدهند.


وی اضافه کرد: ایام الله دهه فجر یاد آور رشادت ها و پایمردی های ملت بزرگی است که با دست های خالی اما با ایمانی راسخ و مستحکم با وحدت و همدلی و با پشتیبانی از رهبری آگاه و نستوه ، پای در راهی پر فراز و نشیب گذارده و تا آخرین نفس های خویش از آرمان های خود دفاع کردند.


حسینی کاشانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه ، اعضای انجمن ها و مراکز فرهنگی و هنری ولایی البرز همگام و همراه با مردم شهید پرور استان با شرکت در راهپیمایی یوم الله ٢٢بهمن ، عشق و ارادت خود را یکبار دیگر به این نظام الهی و ارزش های آن به نمایش می گذارند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5674

کليد واژه ها :
حسيني کاشاني,مدير کل فرهنگ,و ارشاد اسلامي البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني