کد خبر :5664 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷  ۲۱:۱۴
فيروزگاه خبر داد:
موافقت شوراي شهر کرج با تملک زمين براي اجراي ابرپروژه بزرگراه شمالي

رئيس سابق کميسيون عمران شوراي اسلامي شهر کرج از جمله مظاهر تحقق اهداف بلندمدت مديريت شهري اين کلانشهر را اجراي ابرپروژه بزرگراه شمالي عنوان کرد و از موافقت شوراي اسلامي شهر براي تملک يک قطعه زمين در مسير اين بزرگراه به منظور تسهيل در اجراي روند پروژه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري کرج، سعيد فيروزگاه در جريان برگزاري دويست و بيست و هفتمين جلسه رسمي شوراي شهر کرج، اين مطلب را عنوان و بيان داشت: تامين بخشي از نياز شبکه ارتباطات درون و برون شهري به واسطه اجرايي شدن و اتمام طرح بزرگراه شمالي صورت خواهد گرفت که براي اين منظور رفع مشکلات پيمانکار و تسهيل در اجراي اين پروژه تملک زمين مذکور ضروري است.


فيروزگاه با بيان اينکه منابع مالي اين پروژه از ابتدا در نظر گرفته شده و تهاتر اراضي به مرور در حال انجام است، خاطرنشان کرد: با توجه به اينکه اختصاص اين اراضي به طرح بايد با موافقت شوراي اسلامي شهر انجام گيرد، در اين مرحله به تملک قطعه زميني در مسير به اين پروژه موافقت شد.


به گفته وي، امروز که مديريت شهري تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با هيولاي دود و آلودگي مقابله کند، انتظار داريم مجموعه پيمانکار و کارفرما در کنار شوراي اسلامي شهر اقدامات هم راستا و موثري صورت داده، نتايج و اهداف مورد نظر را محقق گرداند.


فيروزگاه با اشاره به اينکه رقم اوليه قرارداد بزرگراه شمالي شهر کرج که از انتهاي بزرگراه همت در شمال شرق شهر آغاز مي شود، مبلغ 515 ميليارد تومان است، افزود: پيش بيني مي شود در روند اجراي طرح اعتبار طرح به يک هزار و 50 ميليارد تومان برسد.


اين عضو کميسيون عمران شوراي اسلامي شهر کرج، ادامه داد: تملکات طرح نيز با توجه به پيگيري اداره املاک و مستغلات و همکاري اداره حقوقي شهرداري کرج، با صدور دستور قضايي در صورت لزوم، به سرعت در حال اجراست.


وي ابراز اميدواري کرد: با روندي که طرح در حال پيگيري و اجرا مي باشد انتظار مي رود اين پروژه بزرگ استاني و حتي ملي، ظرف مدت سه سال به بهره برداري رسيده و ترددکنندگان در مسيرهاي مختلف درون و برون شهري از نعمات و برکات اين طرح بزرگ عمراني بهره مند شوند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5664

کليد واژه ها :
موافقت شوراي شهر کرج,با تملک زمين براي اجراي,ابرپروژه بزرگراه شمالي,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني