کد خبر :5642 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶  ۲۲:۲۸
قاسم پور:
طرح زوج و فرد بايد در کليه معابر کرج اجرايي شود

عضو شوراي اسلامي شهر کرج با تاکيد بر لزوم اجراي راهکارهاي ترافيکي و کاهش آلودگي هوا اظهار داشت: با توجه به شرايط جوي و ترافيکي حاکم در کلانشهر کرج طرح زوج و فرد در کليه معابر کرج لازم الاجرا است.

غفور قاسم پور با بيان اينکه افزايش ناوگان حمل و نقل عمومي، ايجاد خط BRT، معبر سازي از راهکارهايي است که در کلانشهر ها در جهت کاهش ترافيک انجام مي شود و کرج نيز در سال هاي اخير از اين قائده مستثني نبوده است، گفت: اجرايي شدن اين طرح ها علاوه بر هزينه بر بودن زمان بر نيز مي باشد و با توجه به شرايط اضطراري حاکم بر کرج، لازم است دراين راستا تدابيري انديشيده شود.


عضو شوراي اسلامي شهر کرج بيان داشت: اجراي طرح زوج و فرد در کرج يکي از راهکارهايي است که در سالهاي اخير در ماه پاياني سال به منظور تسهيلات ترافيکي اجرا مي شود و با افزايش ترافيک در مقاطع مختلف شاهد اجرايي اين امر هستيم، اما در حال حاضر با توجه به شرايط ترافيکي و آلودگي هوا لازم است طرح زوج و فرد در کليه معابر و در تمام مقطع زماني اجرا شود.


قاسم پور همچنين بر لزوم تعطيلي پنج شنبه ها در استان البرز تاکيد کرد و افزود: بحران آلودگي هوا معضلي است که نيازمند هم افزايي و بکارگيري تمام راهکار ها است و در اين خصوص تعطيلي پنج شنبه ها مهم ترين گام در اين راستا است.


وي تقويت سيستم ناوگان حمل و نقل شهري و اتوبوسراني و همچنين ايجاد خط ويژه اتوبوسراني را از ديگر نيازهاي اساسي در شهرستان کرج براي کاهش آلودگي هوا دانست و افزود: با تقويت اين سيستم تمايل مردم به استفاده از اين ناوگان افزايش مي يابد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5642

کليد واژه ها :
غفور قاسم پور,عضو شوراي,اسلامي شهر کرج,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني