کد خبر :5641 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵  ۲۳:۵۴
ترکاشوند:
تحقق مديريت اقتصادي در پروژه هاي شهري کرج

شهردار کرج از هزينه کرد و پيش بيني يکهزار و 900 ميليارد تومان اعتبار به منظور احداث پروژه هاي عمراني همچنين طرح هاي در دست اقدام اين کلانشهر خبرداد.

علي ترکاشوند که صبح امروز در آيين افتتاح ابر پروژه محتشم کاشاني و در جمع مسئولان کشوري، استاني و شهري، همچنين اصحاب رسانه و شهروندان سخن مي گفت به اهميت اجراي طرح هاي عمراني با هدف تقويت زيرساخت هاي شهري اشاره کرد و افزود: با اهتمام ويژه مسئولان و مديران شهري و استاني شاهد بروز تحولات چشمگيري در حوزه عمراني شهر کرج هستيم و افتتاح پروژه هاي عمراني مصداق اين مهم است.


شهردار کرج عنوان کرد: مجموعه مديرت شهري کرج با توجه به شعار سال و بنا به فرموده مقام معظم رهبري مبني بر تحقق اقتصاد مقاومتي، همچنين اهميت به موضوع عمران و آباداني شهر، سال 95 را سال شکوفايي عمراني ناميد و براي رسيدن به اين مهم نيز تا کنون يکهزار و 900 ميليارد تومان بودجه پيش بيني کرده است؛ افتتاح و بهره برداري از زيرگذرمحتشم کاشاني با صرف بودجه 500 ميليارد توماني نيز حاکي از تحقق اين مهم است.


ترکاشوند با اشاره به وضعيت اقتصادي کشور عنوان کرد: علي رغم رکود موجود، مديريت شهري کرج توانسته است با همکاري نهادهاي استاني و شهري اجراي پروژه هاي عمراني و خدماتي را در دستور کار خود قرار دهد که افتتاح تقاطعات غير هم سطح شهداي حصارک از جمله آن ها مي باشد؛ علاوه بر پروژه هاي افتتاح شده تا پايان سال نيز چندين پروژه عظيم ديگر تحويل شهروندان ايران کوچک مي شود.


اين مسئول با بيان اينکه زيرگذر محتشم کاشاني يک سال زودتر از موعد مقرر به بهره برداري رسيد و براي اجرايي شدن آن جابجايي هاي عظيم تاسيسات شهري صورت گرفت، افزود: همچنين خط 5 قطار شهري کرج نيز در محل مذکور در حال راه اندازي مي باشد.شهردار کرج با تاکيد بر ضرورت مديريت اقتصادي بر پروژه هاي شهري خاطرنشان کرد: اين پروژه ملي با توجه به سياست هاي اقتصادي مديريت شهري کرج و بر اساس هزينه کرد 40 درصد بودجه نقدي و مابقي غير نقدي به اجرا درآمده است.


اين مسئول ارشد شهري يادآور شد: مقرر شده است با همکاري ساير نهادها با مجموعه مديريت شهري کرج روگذري از سمت تقاطع محتشم کاشاني به سمت مهرشهر و پس از آن فرودگاه پيام احداث شود که اين بزرگراه اصلي ترين راه ورود به شهر شده و پيش بيني ها حاکي از آن است که اين مهم تا 6 ماه آينده محقق مي شود.


ترکاشوند در پايان گفت: مديريت شهري کرج علاوه بر مرتفع ساختن مشکلات در عرصه حمل و نقل ترافيکي براي تلطيف هواي اين کلانشهر نيز برنامه هاي منسجمي را در نظر گرفته است که بهره برداري از 500 هکتار جنگلکاري در اراضي شمال غرب شهر واقع در محدوده باغستان از جمله آن مي باشد و تا پايان اسفندماه نيز احداث مي گردد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5641

کليد واژه ها :
تحقق مديريت اقتصادي,در پروژه هاي,شهري کرج,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني