کد خبر :5640 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵  ۲۳:۵۰
محمود واعظي
وزير ارتباطات : وحدت رمز پيشبرد سريع برنامه ها در کشور است

وزيرارتباطات وفناوري اطلاعات با اشاره به تاکيدهاي مقام معظم رهبري در زمينه همدلي وهمفکري مردم و مسئولان گفت: وحدت و همدلي مسئولان و قشرهاي مختلف مردم، رمز پيشبرد سريع طرح ها و برنامه هاي مختلف درايران اسلامي است.

به گزارش ايرنا، محمود واعظي روز شنبه درآيين گشايش تقاطع بزرگ غير همسطح مهرويلاي کرج افزود: همه مسئولان بايد براي عمران و آباداني کشور دست به دست هم دهند تا ميزان موفقيت ها روز افزون شود.


وي ادامه داد: امروز کشور نياز به عمران وآباداني بيشتر دارد ، اکنون در بخشي از پروژه ها وطرح ها جلو هستيم و در بخشي هنوز حرکت کند است.


واعظي گفت: طرح ها و پروژه هايي که با سرعت و دقت مناسب پيش مي رود حاصل وحدت و همدلي است و بايد اين رويه را در پيش بگيريم .


وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اظهار داشت: درسال اقتصاد مقاومتي، اقدام وعمل بايد ميزان همکاري ها و همدلي ها را بيشتر کرد تا طرح ها و پروژه هاي مختلف عمراني زودتر به سرانجام برسد.


وي با اشاره به اهميت جغرافيايي استان البرز، گفت: اين استان معين پايتخت براي مواقع ضروري است که هرچه البرز آبادتر باشد، کمک رساني به تهران در مواقع نياز بهتر خواهد بود.


وزيرارتباطات وفناوري اطلاعات با قدرداني از اجراي تقاطع غير همسطح مهرويلاي کرج که يکسال زودتر از موعد مقرربه بهره برداري رسيد، افزود: در تمام پروژه ها بايد اين رويه را درپيش گرفت.


وي با اشاره به توانمندي هاي مسئولان اجرايي و نمايندگان مردم استان البرزدر مجلس شوراي اسلامي گفت: از اين ظرفيت ها بايد براي توسعه سريع استان به خوبي استفاده شود.


تقاطع غيرهمسطح مهرويلاي کرج که علاوه بر روان سازي ترافيک در کلانشهر کرج ، هسته مرکزي شهر را به 2 بزرگراه شمالي و جنوبي و فرودگاه پيام متصل مي کند، امروز شنبه با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ، استاندار البرز، اعضاي شوراي شهر و شهردار کرج به بهره برداري رسيد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5640

کليد واژه ها :
محمود واعظي,وزيرارتباطات,وفناوري اطلاعات,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني