کد خبر :5634 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸  ۲۰:۳۱
استاندار البرز:
بانک اطلاعاتي واحدهاي توليدي و صنعتي مستقر در البرز تهيه مي شود

استاندار البرز گفت: با توجه به ظرفيت هاي بالاي استان بايد بانک جامع اطلاعاتي از تعداد واحدهاي توليدي و صنعتي تهيه و مورد استفاده قرار گيرد.

به گزارش ايرنا، سيد حميد طهايي در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان البرز که عصر شنبه در سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، با اشاره به ضرورت اطلاع رساني در خصوص واحدهاي توليدي و صنعتي مستقر در استان، افزود: دستگاه هاي متولي بايد در اين زمينه اقدامات لازم را در اسرع وقت برنامه ريزي و اجرا کنند.


وي ادامه داد: با توجه به ظرفيت هاي موجود در استان مسئولان مربوطه بايد درصدد ارائه آمار دقيقي از واحدهاي توليدي و صنعتي و محصولات و کالاهاي توليد شده باشند چراکه از اين طريق سرمايه گذاران داخلي و خارجي مي توانند اطلاعات مورد نياز را کسب کنند.


طهايي گفت: در خصوص معرفي اماکن تفريحي و گردشگري استان نيز مي توان بانک اطلاعاتي کامل تهيه کرد و لينک آن را در سايت هاي مربوط به تمامي دستگاه ها و ادرات در اختيار مردم قرار گيرد.


وي با اشاره به ضرورت بهبود فضاي کسب و کار افزود: اين امر يکي از شاخص هاي اصلي براي ارزيابي اقتصاد کشور و دنيا محسوب مي شود.


استاندار البرز افزود: در فضاي کسب و کار نبايد عامل عقب ماندگي ساير دستگاه ها باشيم بلکه در تعاملي سازنده نياز است که درصدد رشد و توسعه اقتصاد استان بود و نقش پنجره واحد در سرمايه گذاري نيز بايد مورد بررسي قرار گيرد.


وي اضافه کرد: زير ساخت هاي موجود در مجموعه پيام بايد با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بررسي شده و بهترين بهره برداري در اين خصوص صورت گيرد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5634

کليد واژه ها :
سيد حميد طهايي,استاندار,البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني