کد خبر :5630 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  ۲۲:۲۸
استاندار البرز اعلام کرد:
700 مصوبه براي احياء واحدهاي توليدي آسيب ديده دوران تحريم ها درالبرز

استاندار البرز گفت: 700 مصوبه در استان براي احيا واحدهاي توليدي آسيب ديده در دوران تحريم ها داشته ايم تا اين واحدها از مشکلات جدي که داشتند، رها شوند.

به گزارش ايرنا، سيد حميد طهايي در نشست هم انديشي مديران روابط عمومي با موضوع تغييرات اقليمي، جلوگيري از مخاطرات زيست محيطي که بعد از ظهر سه شنبه در سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، بر ضرورت اطلاع رساني از اقدامات دولت اشاره کرد و افزود: امروز تورم کاهش پيدا کرده و اقتصاد کشور رشد و توسعه قابل توجهي داشته است و براي رسيدن به رشد 8 درصد اقتصاد کشور بايد سرمايه گذاري قابل توجه خارجي صورت گيرد از اين رو نياز است امنيت در کشور حاکم باشد.


طهايي خاطرنشان کرد: دستاوردهاي برجام گاهي ناديده گرفته مي شود. شش قطعنامه عليه ايران صادر شده بود ولي پس از تصويب برجام، ايران به جزيره اي امن تبديل و بسياري از توطئه ها خنثي شد.


استاندار البرز افزود: پس از مذاکرات صورت گرفته و تصويب برجام شرايطي فراهم شد که سرمايه گذاران خارجي با اطمينان خاطر در کشور و به تبع آن استان البرز حضور پيدا کنند.


وي در ادامه با تاکيد بر اينکه پيام اديان مختلف و پيامبران براين اساس است که براي حفظ جامعه راه درست را از نادرست تشخيص دهيم، گفت: اکنون پديده اي به نام اينترنت و تلفن همراه در اختيار همه قرار دارد و مي توان در جريان اخبار در کمترين زمان ممکن بود.


طهايي گفت: مي توان از اين ابزار نوين براي فرهنگسازي واطلاع رساني از حقايق موجود در جامعه بهره برداري کرد.


استاندار البرز افزود: انتقال اخبار به جامعه، مسئوليت بسيار سنگيني دارد چراکه هر گونه خلل در اين اقدام ممکن است مسبب معضلاتي بزرگ شود، بنابراين مسئولان روابط عمومي رسالت خطيري بر دوش دارند.


وي اضافه کرد: گاهي معضلات کوچک در کشور به نحوي اطلاع رساني صورت مي گيرد که بستري براي توطئه دشمنان مهيا مي شود از اين رو نياز است که در اين رابطه دقت بيشتري صورت گرفته و تدابيري ويژه انديشيده شود.


طهائي اضافه کرد: مسئولان روابط عمومي بايد اطلاع رساني گسترده اي از اقدامات صورت گرفته در کشور توسط دولت داشته باشند، اما تا کنون در اين خصوص ضعيف عمل شده است.


استاندار البرز با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري مبني بر اينکه هيچ کس اجازه دست بردن در آمار رسمي کشور را ندارد، گفت: مي توان براي اطلاع رساني به جامعه از آمارهاي رسمي و مورد وثوق کشور بهره برد.


وي با اشاره به مسائل زيست محيطي افزود: کاهش بارندگي 45 درصد نسبت به سال قبل گزارش شده بنابراين بايد از منابع موجود بهترين استفاده را داشته باشيم.


استاندار البرز ادامه داد: البرز استاني نوپا است و به طور طبيعي مشکلاتي را دارد ولي درصدد جبران کاستي ها هستيم.


وي گفت: آموزش در حوزه هاي مختلف از اهميت فراواني برخوردار است و مسئولان روابط بايد در اين رابطه پيش قدم باشند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5630

کليد واژه ها :
سيد حميد طهايي,استاندار,البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني