کد خبر :5613 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۴  ۲۰:۱۳
عضو شوراي شهر کرج در گفت‌وگو با تسنيم:
تابلوهاي هشداردهنده وضعيت هوا در شهر کرج نصب شود‌

عضو شوراي شهر کرج با تاکيد براينکه اگر مردم بدانند که شرايط هوا ناسالم و خطرناک است، قطعا از منازل خود بيرون نمي‌روند، گفت: در سال گذشته قرار بود تابلوهاي هشدار‌دهنده در ? نقطه اصلي شهر نصب شود ولي متاسفانه تا کنون هيچ اقدامي صورت نگرفته است.

مريم قهرماني‌ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم در کرج اظهار داشت: مصوباتي در حوزه حمل‌ونقل در شهر مغفول مانده و توجهي به آن نمي‌شود.


وي با اشاره به اينکه هزينه‌هاي کلاني در پروژه‌هاي عمراني صرف مي‌شود، افزود: اقدامات بسيار کوچک در ارتباط با مسائل روز مردم وجود دارد و داراي هزينه‌هاي ناچيز بوده که مورد توجه قرار نگرفته است.


عضو شوراي شهر کرج با اشاره به اينکه چند ميليارد براي يک پروژه هزينه مي‌شود که لازمه شهر است ولي کافي نيست، گفت: براي خريد اتوبوس‌هايي که در اسفند ماه سال گذشته مصوب و مقرر شد، به صورت تهاتر و نقدي خريداري شود تا کنون اقدامي صورت نگرفته است.


قهرماني با بيان‌ اينکه امسال سال اقتصاد مقاومتي نامگذاري شده است، عنوان کرد: با توجه به شرايط به‌وجود آمده نمي‌توان منتظر کمک‌هاي دولت براي هزينه‌هاي به‌وجود آمده باشيم و بايد خودمان دست به ‌کار شويم.


وي با اشاره به اينکه وضعيت بحران در کرج بيداد مي‌کند، گفت: وضعيت آلودگي‌هوا وحشتناک است و بايد در ارتباط با اين موضوع راهکارهاي اساسي و درست بکار گرفته شود.


عضو شوراي شهر با تاکيد بر اينکه اگر مردم بدانند که شرايط هوا ناسالم و خطرناک است قطعا از منازل خود بيرون نمي‌روند، گفت: در سال گذشته قرار بود تابلوهاي هشداردهنده در 3 نقطه اصلي شهر نصب شود ولي متاسفانه تا کنون هيچ اقدامي صورت نگرفته است.


قهرماني اظهار داشت: اگر مردم از اين آلودگي‌ها با خبر شوند و ميزان آلاينده‌ها را بدانند قطعا يکديگر را از اين موضوع آگاه مي‌کنند.


عضو شوراي شهر کرج با اشاره به اينکه شورا و شهرداري بايد در کنار مردم باشند، افزود: اين همکاري سبب آرامش مردم و اعتماد آنها به مديريت شهري و شهرداري کرج مي‌شود.


وي با اشاره به اينکه پروژه مهرويلا کار بسيار بزرگي بود که توسط شوراي سوم آغاز شد، گفت: اين پروژه دومين تونل کشور است که سبب کاهش بار ترافيکي مي‌شود.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5613

کليد واژه ها :
مريم قهرماني‌,عضو شوراي,شهر کرج,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني