کد خبر :5606 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۱۰/۲  ۰:۴۹
امام جمعه فرديس :
برخي مسئولان شهري کرج دراظهار نظرها از انصاف دور نشوند

امام جمعه شهرستان فرديس گفت: انتظارداريم برخي اعضاي شوراي اسلامي شهر و مسئولان امور شهري کرج در اظهار نظرها در خصوص استقلال مديريت شهري فرديس از مسير حق و انصاف دور نشوند.

شبکه خبري کرج به نقل از ايرنا، حجت الاسلام علي اکبر ايماني روز چهارشنبه در نشست ستاد برگزاري يوم الله نهم دي که درمحل دفتر امام جمعه فرديس برگزارشد، افزود: آن چيزي که من درخصوص فروش اراضي شهري فرديس توسط شهرداري کرج در جمع برخي از مردم بيان کردم خارج از واقعيت نيست چراکه هنوزبنرهاي فروش اراضي شهرداري کرج در فرديس به چشم مي خورد.


وي افزود: اينکه ما هشدار مي دهيم يک امر طبيعي است، زيرا شهرستان فرديس تا 5 ماه ديگر بايد با برگزاري انتخابات شوراها، وضعيت مديريت شهري آن مشخص شود.


ايماني اظهار داشت: به عنوان مسئول وظيفه داريم از سرمايه هاي عمومي در فرديس مراقبت کنيم.


وي ادامه داد: موضوع غيرمعقولي بيان نشده است و تقاضاي من از همه دوستاني که برادران ما هستند، اين است که در موضعگيري ها درخصوص مسائل فرديس احساساتي برخورد نکنند.


وي گفت: شهرستان فرديس بايد از شوراي شهر و شهرداري مستقل برخوردار شود و اين موضوع بايد توسط استانداري البرز و دستگاه هاي اجرايي پيگيري شود.


امام جمعه فرديس اظهار داشت: انتظار من به عنوان امام جمعه فرديس اين است که مجريان قانون در خصوص مسائل و مشکلات شهري فرديس بي تفاوت نباشند.


ايماني گفت: در خصوص فروش اراضي فرديس فرد خاصي را متهم نکرده ام، بلکه به بيان يک مشکل اساسي پرداختم.


وي ازفرماندار فرديس خواست پيگير مطالبه مردم درخصوص استقلال شورا و شهرداري فرديس باشد.


در چند روز اخير شهرداري کرج با نصب بنرهايي در سطح منطقه سه اين شهرداري مبني بر مزايده فروش 13 قطعه زمين در فرديس با ابعاد مختلف و با کاربردي مسکوني اطلاع رساني کرده که اين امر با مخالفت هايي در شبکه هاي اجتماعي مواجه شده است.


امام جمعه فرديس در جمع برخي از مردم با انتقاد از نصب بنر براي فروش اراضي فرديس از سوي شهرداري کرج، از مسئولان خواست هر زودتر در زمينه استقلال مديريت شهري فرديس اقدام کنند.


شهرستان فرديس با 600 هزار نفر جمعيت در اواخر دولت دهم از کرج منتزع و به شهرستان تبديل شد. اکنون مسئوليت خدمات دهي به هسته مرکزي اين شهرستان برعهده شهرداري هاي مناطق 3و 10 شهرداري کرج است.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5606

کليد واژه ها :
برخي مسئولان شهري کرج,دراظهارنظرها از,انصاف دور نشوند,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني