کد خبر :5602 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۹/۲۴  ۲۲:۱۲
اولین انتخابات الکترونیک استان البرز با موفقیت برگزار شد

به گزارش شبکه خبری کرج، در این انتخابات که با استقبال چشمگیر اعضای اتحادیه پوشاک همراه شد؛ پوشاک فروشان شهرستان کرج، اعضای جدید هیئت مدیره این اتحادیه را انتخاب کردند.

در حاشیه این انتخابات که ظهر امروز (چهارشنبه) برگزار شد؛ رییس اتحادیه پوشاک کرج ضمن تقدیر از مشارکت اعضای اتحادیه پوشاک در انتخابات، از سازمان صنعت و معدن البرز، اتاق اصناف استان و هیئت اجرایی انتخابات تقدیر نمود و برگزاری بدون حاشیه و دقیق انتخابات اخیر را حاصل تلاش جمعی همه عوامل برگزار کننده انتخابات برشمرد.


گفتنی است در پایان انتخابات مذکور و با رای اعضای اتحادیه پوشاک شهرستان کرج؛ میر اسماعیل صدیق با 674 رای، رسول زینالی با 484 رای، بهرام نظام دوست با 408 رای، کاظم اثنی عشری با 282 رای، عزیزالله حیدری با268رای، ناصر کمالی با 265رای و طاهر لطفی با 260 به عنوان اعضای جدید و تقی بیگلری با 226 رای، صونا لطفی با 162 رای و مهدی جمشیدی با 153 رای نیز به عنوان اعضای علی البدل این اتحادیه انتخاب شدند.


در این انتخابات همچنین علی اصغر مدرس با242رای به عنوان بازرس و مجید نجفی با 235 رای نیز به عنوان بازرس علی البدل توانستند رای اعتماد اعضای اتحادیه پوشاک شهرستان کرج را بدست آورند.


انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5602

کليد واژه ها :
اولين انتخابات الکترونيک,استان البرز با,با موفقيت برگزار شد,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني