کد خبر :5598 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۹/۲۰  ۲۰:۷
70 درصد مصوبات ستاد تسهيل درالبرز اجرايي شده است

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت که حدود 70 درصد از مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد دراين استان تا کنون اجرايي شده است.

دکتر ايرج موفق با اشاره به برگزاري 78 جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد در استان البرزافزود: اين رقم از مجموع يک هزارو 280 مصوبه اين ستاد بوده است .


وي اضافه کرد: درصد زيادي از درخواست هاي طرح شده در اين ستاد شامل مسائل بانکي اعم از تامين سرمايه در گردش، تامين سرمايه ثابت و استمهال در بازپرداخت تسهيلات است .


وي افزود: همکاري بانک ها در اين راه تاکنون کارساز بوده و با رويه موجود جاي اميدواري است که اکثر مصوبات اجرايي شده و به ثمر برسند.


موفق با اشاره به اولويت وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص تکميل و راه اندازي طرح هاي نيمه تمام با پيشرفت فيزيکي بالاي 60 درصد در کشور افزود: تاکنون 59 طرح صنعتي نيمه تمام استان البرز با اعتبار بالغ بر 1200 ميليارد ريال تکميل و راه اندازي شده است .


رئيس سازمان صنعت، معدن وتجارت اضافه کرد: با توجه به برنامه ابلاغي وزارت متبوع در سال 'اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل' در خصوص تسريع در راه اندازي طرح هاي صنعتي بزرگ و ملي در سطح کشور، 3 طرح مهم استان شامل طرح هاي دانش بنيان شرکت فروکتوز ناب، فرهيختگان زرنام و طرح توليد داروهاي دانش بنيان شرکت بيوسان فارمد در دستور کار سازمان بوده که اکنون 2 طرح وارد چرخه توليد و يک طرح نيز تاپايان سال، توليد خود را آغاز خواهد کرد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5598

کليد واژه ها :
دکتر ايرج موفق,رئيس سازمان صنعت،,معدن و تجارت استان البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني