کد خبر :5588 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۹/۱۶  ۲۱:۵۴
استقرار اتوبوس مشاوره رایگان ایدز در کرج

کارشناس مسئول بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی البرزگفت: برای اولین بار و به مناسبت روز جهانی ایدز اتوبوس مشاوره و انجام تست رایگان اچ.آی.وی در کرج استقرار یافت.

دکترشهپر طاهری شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:یک دستگاه اتوبوس از امروز برای مدت پنج روزبه استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا 16 برای نمونه گیری و افزایش دسترسی شهروندان به خدمات آموزشی، مشاوره و انجام تست های اچ.ای.وی در کرج مستقر شده است.


این مسئول خاطرنشان کرد:در این اتوبوس یک پزشک و یک روانشناس حضوردارند که خدمات مشاوره ای و تست اچ.ای .وی و آموزش را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.


وی ادامه داد: اگر افرادی پس از انجام مشاوره نیاز به تست داشتند از آنان تست به عمل می آید و نتایج آن نیز به صورت محرمانه و پس از 10 دقیقه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.


طاهری اظهار کرد: مراجعه کنندگانی که تست اچ.ای.وی آنان مثبت باشد مرحله بعد به مرکز مشاوره بیماری های رفتاری (مرکز شهید سبزه پرور)در منطقه بلوارکاج کرج ارجاع داده می شوند.


وی بیان داشت: این توبوس با همکاری مرکز فوریت های پزشکی البرز و مرکز بهداشت شهرستان کرج در پنج منطقه استقرار می یابد.


طاهری با بیان اینکه اتوبوس امروز در بلوار طالقانی شمالی محدوده پارک شرافت کرج مستقر است، گفت: فردا 17آذر ماه در میدان کرج ،20 آذرماه بلوار موذن محدوده دانشگاه آزاد کرج، 21آذر محدوده 45متری گلشهر محدوده خیابان درختی و22آذرماه جاری نیز در محمد شهرو محدوده بلوار دشت بهشت مستقر خواهد شد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5588

کليد واژه ها :
استقرار اتوبوس,مشاوره رايگان ايدز,در کرج,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني