کد خبر :5587 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۹/۱۶  ۲۱:۴۵
احکام متهمان کلاهبرداري 100 ميليارد ريالي پايان آذر صادر مي شود

رئيس شعبه 112 دادگاه کيفري 2 کرج گفت که احکام مربوط به سه متهم که با عناوين مختلف اقدام به کلاهبرداري بيش از 100 ميليارد ريال از 60 نفر کرده بودند، تا پايان آذر صادر مي شود.

شبکه خبري کرج به نقل از اداره کل دادگستري استان البرز، صادق حسنوند روز سه شنبه گفت: اين پرونده از سال 1392 گشوده شده و آخرين دفاعيات از متهمان هفته قبل اخذ و حکم مربوطه تا پايان آذرماه صادر خواهد ‌شد.


وي افزود: متهمان سه نفر هستند که متهم رديف اول «رضا-الف» با اتهامات جعل احکام قضايي، جعل اسناد، کلاهبرداري و استفاده از سند مجعول؛ متهم رديف دوم «مهدي- ح» که وکيل نيز بوده با اتهامات تحصيل مال نامشروع، معاونت در کلاهبرداري و پرداخت رشوه به مقام قضايي؛ متهم رديف سوم «علي اکبر- ع» با اتهامات مشارکت در کلاهبرداري، جعل اسناد و استفاده از سند مجعول روبه‌رو هستند.


رئيس شعبه 112 دادگاه کيفري 2 کرج درباره نحوه بازداشت متهمان توضيح داد: اين افراد در سال 92 توسط اداره کل اطلاعات غرب استان تهران شناسايي و پس از فراخوان داده شد در تهران، ملارد و کرج تعداد 60 نفر اقدام به طرح شکايت کردند که تاکنون رضايت 30 نفر از شاکيان توسط متهمان جلب شده است.


وي با بيان اينکه اين پرونده متشکل از 8 جلد و 3هزار برگ سند است از تعليق برخي مقامات رسمي دخيل در اين پرونده که در جرايم ارتکابي نقش داشتند خبر داده و اظهار داشت: پرونده افراد مذکور در دادسراي کارکنان دولت در حال رسيدگي است.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5587

کليد واژه ها :
احکام,متهمان,کلاهبرداري,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني