کد خبر :5504 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۷/۲۳  ۲۳:۷
نشست اعضاي ستاد هماهنگي گراميداشت هفته تربيت بدني البرز؛
تاکيد غفراني بر لزوم برگزاري هر چه باشکوه تر برنامه هاي هفته تربيت بدني

مديرکل ورزش و جوانان البرز در نشست اعضاي ستاد هماهنگي گراميداشت هفته تربيت بدني، بر لزوم برگزاري هر چه باشکوه تر برنامه هاي اين هفته تاکيد کرد.

شبکه خبري کرج به نقل از روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ نشست اعضاي ستاد هماهنگي گراميداشت هفته تربيت بدني البرز با حضور امير غفراني مديرکل ورزش و جوانان، روساي گروه هاي معاونت توسعه امور ورزش اداره کل، روساي ادارات شهرستان ها، تعدادي از مسئولان هيئت هاي ورزشي و نمايندگان دستگاه هاي عضو ستاد در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.


در ابتداي اين نشست رستم کلهر رئيس گروه توسعه ورزش همگاني اداره کل ضمن ار ائه توضيحاتي در خصوص برنامه هاي هفته تربيت بدني، از اعضاي ستاد خواست تا همکاري لازم را براي اجراي اين برنامه ها داشته باشند.


در ادامه امير غفراني مديرکل ورزش و جوانان استان البرز با تاکيد بر لزوم برگزاري هر چه باشکوه تر برنامه هاي هفته تربيت بدني و ورزش گفت: اين هفته فرصتي بسيار مناسب است تا تمامي ظرفيت ها و پتانسيل استان را براي کمک به رشد و توسعه ورزش و همچنين نهادينه کردن ورزش همگاني در درون خانواده ها به کار گيريم.


وي افزود: يکي از عمده ترين مشکلات جوامع امروز کمک تحرکي و ماشيني شدن زندگي انسان هاست که خود اين مسئله اثرات مخرب و منفي را بر سلامت افراد مي گذارد، به همبن دليل توجه به ورزش و پرداختن به آن مي تواند تا حد بسيار زيادي از اين آسيب ها جلوگيري کند.


مديرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به بخشي از برنامه هاي فته تربيت بدني اظهار کرد: يکي از برنامه هاي قابل توجهي که در اين هفته تدارک ديده ايم نمايشگاه دستاوردهاي ورزش است که با همکاري هيئت هاي ورزشي از 28 مهرماه در کرج برپا مي شود.


وي ادامه داد: حضور پر رنگ هيئت هاي ورزشي و قهرمانان رشته هاي مختلف در طول برگزاري اين نمايشگاه امري ضروري است که باعث غناي نمايشگاه و همچنين ارائه بهتر دستاوردها مي شود.


اين مسئول خاطر نشان کرد: براي برپايي اين نمايشگاه به گونه اي در اواخر هفته تربيت بدني برنامه ريزي کرده ايم که از يک هفته به دو هفته افزايش يافته تا زمان بيشتري را براي ارائه خدمات و گزارش عملکردمان به جامعه و ورزش دوستان داشته باشيم.


غفراني در پايان با اشاره به سفر رئيس جمهور به استان البرز تصريح کرد: حقيقتا رئيس جمهور محترم همانند مقام معظم رهبري (مدظله العالي) لطف و توجه ويژه اي به ورزش و ورزشکاران داشته اند که شايسته است جامعه ورزش و جوانان البرز در سفر ايشان به استان استقبالي پرشور و قدر شناسانه از دکتر روحاني و هيئت دولت داشته باشند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5504

کليد واژه ها :
غفراني,مديرکل ورزش و جوانان,البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني