کد خبر :5499 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۵/۷/۱۸  ۰:۳۷
سرپرست هيأت اسکيت استان البرز:
اسکيت در البرز احيا مي‌شود/ لزوم جديت در انجام فعاليت هاي فرهنگي و ورزشي

عضو شوراي اسلامي شهر کرج و سرپرست هيأت اسکيت استان البرز از اجراي طرح هايي با هدف احياي اين ورزش در استان البرز خبر داد.

فاطمه اسکندري که با حکمي از سوي رئيس فدراسيون اسکيت به عنوان سرپرست هيأت اسکيت استان البرز منصوب شد، اظهار داشت: پرداختن به ورزش يکي از مهمترين عوامل بازدارنده در برابر انحرافات اخلاقي و اجتماعي است.


وي افزود: متاسفانه کشور ما با معضل اعتياد روبه‌روست و سالانه تعدادي از ماموران خدوم نيروي انتظامي و نيروهاي اطلاعاتي و امنيتي کشورمان در راه مبارزه با سوداگران مرگ به شهادت مي‌رسند.


عضو شوراي اسلامي شهر کرج بيان کرد: از سوي ديگر شاهد هستيم که دستگاه قضايي شجاعانه در برابر اين بلاي خانمانسوز ايستادگي کرده و احکام قضايي سنگيني را عليه متهمان به ورود، توليد و عرضه مواد مخدر صنعتي و سنتي صادر مي‌کند.


اسکندري با اشاره به برخي از آمارهاي رسمي گفت: در روزهاي اخير جانشين پليس مبارزه با مواد مخدر ميهمان استان البرز بود و اعلام کرد که طي 6 ماه نخست سال جاري بيش از 340 تن انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و تعداد زيادي باندهاي قاچاق مواد مخدر منهدم شده است.


وي بيان داشت: در شرايطي که نيروي انتظامي، نهادهاي اطلاعاتي و امنيتي و دستگاه قضايي به درستي به وظائف خود عمل مي‌کنند، اين پرسش مطرح مي‌شود که چرا با وجود اين تلاش‌هاي شبانه‌روزي باز هم بلاي اعتياد گريبانگير خانواده‌ها و جوانان ما شده است.


سرپرست هيأت اسکيت استان البرز افزود: علت اين است که ما بايد همزمان و هماهنگ با اقدامات انتظامي و قضايي، کار فرهنگي را نيز با همان جديت جلو ببريم و با فرهنگ‌سازي مناسب در راستاي اقدامات پيشگيرانه حرکت کنيم.


اسکندري ادامه داد: به طور قطع فراهم‌سازي شرايط مناسب ورزش براي نوجوانان و جوانان و تشويق آنها به ورزش نقش مهمي در اين حوزه ايفا مي‌کند.


وي با اشاره به مسئوليت خود در هيأت اسکيت استان البرز گفت: ورزش‌هاي مفرح و شادي‌آفريني چون اسکيت مي‌تواند در اين حوزه نقش بسيار خوبي داشته باشد و به همين دليل يکي از اولويت‌هاي اصلي اين هيأت بايد جذب نوجوانان و جوانان باشد.


سرپرست هيأت اسکيت استان البرز اظهار داشت: در حال حاضر دو موضوع در دستور کار ما قرار دارد که موضوع نخست همگاني‌ کردن ورزش اسکيت و ديگري اصلاح ساختارهاي اين هيأت است.


اسکندري در پايان گفت: به طور قطع براي هر دو حوزه برنامه‌هاي ويژه‌اي داشته در تلاش هستيم با بهره‌مندي از همه ظرفيت‌ها، به ويژه استعداد و توانمندي نوجوانان و جوانان، ورزش اسکيت را در استان البرز احيا کرده و به جايگاه اصلي خود در کشور برسانيم.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5499

کليد واژه ها :
فاطمه اسکندري,سرپرست هيأت,اسکيت استان البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني