کد خبر :47 |  زمان مخابره:  ۱۳۸۹/۳/۱۰  ۲۳:۳۸
مهندس آقازاده شهردار کلانشهر کرج :
امسال 650 ميليارد تومان بودجه به شهرداري کرج و زيرمجموعه هاي آن تعلق گرفت

شهردار کلانشهر کرج گفت: امسال 650 ميليارد تومان بودجه به اين شهرداري کرج و زيرمجموعه هاي آن تعلق گرفت.

مهندس سيدعلي آقازاده به خبرنگار شبکه خبري  کرج افزود: اين اعتبار نسبت به سال گذشته سه درصد افزايش يافته که اميدواريم به کمک اين افزايش بتوانيم اقدامات خوبي براي رفع مشکلات کلانشهر کرج برداريم.

وي ادامه داد: در سال جاري تلاش خواهيم که مشکلات جاده محمدشهر در شهرستان کرج را در حد توان خود ساماندهي کنيم زيرا در سال گذشته اعتبارات ويژه اي براي اين امر پيش بيني نشده بود و به همين دليل، کار ساماندهي يادشده به امسال موکول شد.

اين مسئول اظهار داشت: همه تلاش را به کار مي گيريم که ساماندهي جاده محمدشهر تا پايان سال جاري انجام شود زيرا اين جاده يک جاده بسيار مهم در استان تهران و شهرستان کرج است و مسير ارتباطي کرج با چندين شهر اقماري آن محسوب مي شود.

وي عنوان کرد: به تازگي پروژه هاي بسيار خوبي در کلانشهر کرج احداث شده که از ميان آنها مي توانيم به احداث ساختمان جديد شهرداري، پارکينگ طبقاتي، ساختمان شهرداري منطقه هفت و بهره برداري از زيرگذر محمدشهر اشاره کنيم.

اين مسئول خاطرنشان کرد: براي احداث اين پروژه ها هزينه هاي ميلياردي انجام شده و پيش بيني مي شود بهره برداري از آنها بخشي از مشکلات شهري در کرج را کاهش دهد و از ميزان معضلاتي همچون ترافيک بکاهد.

آقازاده در خصوص ارتباط شهرداري کرج با رسانه ها نيز اضافه کرد: اميدواريم ارتباط روابط عمومي شهرداري کرج با رسانه ها گسترش يابد و بر ميزان و کيفيت اين ارتباط افزوده شود تا آنها بتوانند به کمک هم در جهت بيان مشکلات و کمبودها و کمک به يافتن راهکارها براي حل و جبران آنها برآيند.

آقازاده افزود: کلانشهر کرج رکورد دار کارهاي عمراني در کشور است و اين امر تاثير به سزايي در عمراني و آباداني اين کلانشهر دارد. اجراي عملياتهاي عمراني از مولفه هاي مهم پيشرفت، آباداني و عمران شهري است که اين مهم در کلانشهر کرج روند بسيار خوبي را طي مي کند.
 

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 47

کليد واژه ها :

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني