کد خبر :4350 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۳/۱۰/۲۲  ۱۳:۵۶
بازهم توهین به اهالی رسانه البرز

شبکه خبری کرج، چنین به نظر می رسد که بدرفتاری و توهین به خبرنگاران و اهالی رسانه البرز به رسم ناخوشایندی برای برخی مدیران و مسوولان این استان تبدیل شده است.

با کمال تاسف در آخرین نمونه از این دست رفتارها به نشست خبری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز و متعاقب آن بازدید از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس مربوط می شود.


در نشست خبری آقای مدیرکل خبرنگارانی که از ساعت هشت صبح در محل حاضر شده بودند مجبور شدند حداقل 45 دقیقه منتظر وی بمانند، ضمن اینکه وی با آمدن خود حدود یک ساعت از این نشست خبری را به عنوان متکلم وحده به سخنرانی های تکراری اختصاص داد.


شاید اینگونه اتفاق ها در نشست های خبری طبیعی باشد اما در پایان جلسه بود که اداره کل صنعت،معدن و تجارت با قرار دادن دو قوطی رب گوجه و دو بسته ماکارونی و یک بسته آرد در یک کیسه پلاستیکی، به عنوان هدیه برای خبرنگاران، رفتار غیرمتعارف و اهانت آمیز خود نسبت به اهالی رسانه را کامل کرد.


هرچند شماری از خبرنگاران و عکاسان قصد داشتند در اعتراض به این بی احترامی از قبول این به اصطلاح هدیه خودداری کنند اما برخی دیگر مانع شده و موضوع را فیصله دادند.


با این حال اما تنها چند روز بعد بود که اداره کل صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس از خبرنگاران دعوت کرد و به روال همیشگی اهالی رسانه بازهم به موقع در این محل حاضر شده بودند.


زیبایی و جذابیت ماجرا اینجا بود که آقای مدیر کل و همراهان 20 نفری او از سازمان متبوع خود، نهار را نوش جان کرده بدون اینکه در نظر بگیرند که ممکن است خبرنگاران هم ...


باری، در این شرایط که نه آقای مدیرکل و نه روابط عمومی این سازمان کوچکترین احساس مسوولیتی در قبال اهالی رسانه حاضر در این شهرک صنعتی نمی کرد، بازهم یکی از فعالان قدیمی رسانه استان وارد عمل شد و با استفاده از نفوذ و روابط دیرینه خود بالاخره نهار خبرنگاران را تامین کرد.


در ادامه بازدید از چند واحد تولیدی صنعتی صورت گرفت که برخی از آنها مشکلات زیست محیطی هم داشتند اما اینکه چرا این واحدهای مشکل دار آنهم با حضور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز کماکان به فعالیت خود ادامه می دهند، خود پرسشی بود که بی پاسخ ماند.


بالاخره خبرنگارانی که از اولین ساعت های صبح ابتدا خبر همایش صادرکنندگان نمونه البرز را پوشش و سپس با مدیرکل و کثیری از همراهان او همراه شده بودند در انتهای این برنامه خبری، با اهدا یک جاسوئیچی و خودکار مورد تفقد قرار گرفتند.


با یادآوری اینکه هدایای ویژه مدیرکل و همراهان در صندوق عقب ماشین ها جا گرفته بود، این بار خبرنگاران ناراضی از این برخوردها، تصمیم گرفتند همه آن هدایا یعنی جاسوئیچی و خودکار درون کیسه پارچه ای را بطور یکجا به مدیرکل و همراهانش تقدیم کنند که البته به احتمال باعث ناراحتی و برافروختگی آنان شد.


و سخن آخر اینکه تکرار اینگونه برخوردها و نبود واکنش مناسب از طرف خبرنگاران سبب شده که برخی مدیران و مسوولان هیچگاه جمع اهالی رسانه استان را جدی نگیرند و باید صادقانه اذعان کنیم که از ماست که برماست.


البته ناگفته نماند که برخوردهای غیرمحترمانه مدیرکل و همراهان در فضای مجازی واکنش های بسیاری به همراه داشت که در صورت ادامه اینگونه برخوردهای ناشایست، این نارضایتی ها علنی تر خواهد شد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 4350

کليد واژه ها :
اهالي رسانه البرز,بازهم توهين به,به اهالي رسانه البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
??? :
?? ??? ???? ???? ???????? ?
موافق [1]  -  مخالف [0]
????? :
????? ????? ???? ?????? ?? ??? ??? ???? ????? ?????? ???? ??? ????? ?? ????? ?? ??????? ?????? ???? ????? ?????? ? ?????? ?? ???? ??????? ?? ?? ?????? ? ????? ?? ????? ??? ??? ????? ?? ???? ????? ?...
موافق [2]  -  مخالف [0]
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني