کد خبر :4250 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۳/۸/۱۷  ۱۷:۸
فراخوان جشنواره ملي نوآوري هاي فرهنگي دانشجويان آغاز شد

کرج-ايرنا-معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي واحد استان البرز از آغاز فراخوان جشنواره ملي نوآوري هاي فرهنگي دانشجويان از باران تا رويش از سوي معاونت فرهنگي اين واحد خبر داد.

احمدرضا فيروزي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگارايرنا افزود: از مهم ترين روش هايي که مي تواند اثربخشي و جذب مخاطبان را در حوزه فرهنگي در پي داشته باشد، از يک سو ايجاد ارتباط با مخاطبان و اعتمادسازي لازم و از سوي ديگر، ارائه فعاليت هاي فرهنگي در ظرفي نو، جذاب و مؤثر است.


وي با اشاره به اينکه اين که فعاليت هاي فرهنگي بايد با خلاقيت و نوآوري همراه باشد، افزود: جشنواره ملي نوآوري هاي فرهنگي دانشجويان با اين هدف طراحي شده است که نوآوري هاي فرهنگي دانشجويان را ارج نهد و بستر مناسبي را براي شناسايي و تشويق نوآوران فرهنگي در حوزه دانشجويي فراهم آورد.


دبير جشنواره ملي نوآوري هاي فرهنگي دانشجويان خاطرنشان کرد: اين جشنواره در پي آن است تا در راستاي تحقق کارآفريني فرهنگي و طي موفق مراحلِ از ايده تا محصول در حوزه فرهنگي دانشگاه ها گام بردارد؛ ايده هايي که با تدبير و بردباري پرورش يافته و در قالب يک محصول يا خدمت موفق، به بازار و مخاطبان هدف ارائه شده است.


فيروزي ادامه داد:اين جشنواره ويژه ي دانشجويان دانشگاه هاي سراسر کشور است و فعاليت هايي مد نظر است که توسط دانشجويان اجرا و مديريت شده باشد.


وي،آثار و محصولات نوآورانه فرهنگي، قالب ها و شيوه هاي نوآورانه فرهنگي، ايجاد ساختار نوآورانه در حوزه فرهنگي، راه‎اندازي يک کسب و کار کارآفرينانه فرهنگي وبرترين ايده‎هاي خلاقانه فرهنگي تشکيل شده است که علاقه مندان مي توانند با ارائه آثار خود در قالب اين محورها در جشنواره شرکت کنند.


معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي استان البرز افزود: علاقه مندان براي شرکت در اين جشنواره ملي مي توانند آثار و مستندات خود را به پست الکترونيکي cul.alborz@acecr.ac.ir و يا دبيرخانه جشنواره به نشاني: استان البرز، کرج، حصارک، دانشگاه خوارزمي، ساختمان اداري، طبقه همکف، معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي استان البرز ارسال نمايند.


فيروزي با اشاره به برنامه زماني جشنواره گفت: آخرين مهلت ارسال آثار 25 دي ماه 1393 است و اختتاميه جشنواره در ارديبهشت ماه سال 94 برگزار مي شود.


وي اظهار کرد: به برگزيدگان جشنواره هدايايي همچون سکه بهار آزادي، کارت هاي هديه، لوح تقدير و تنديس ويژه فعاليت هاي برتر فرهنگي جشنواره اعطا خواهد شد.


فيروزي گفت: علاقه مندان براي دريافت اطلاعات بيشتر درباره شيوه نامه و ضوابط ثبت نام و ساير جزئيات جشنواره مي توانند به پايگاه اينترنتي جشنواره به نشاني www.jalborz.ir مراجعه نموده و يا با شماره تلفن 34505151 - 026 تماس حاصل نمايند.


دبير جشنواره ملي نوآوري هاي فرهنگي دانشجويان ادامه داد:محدوديتي براي ثبت نام در يک يا چند محور براي دانشجويان وجود ندارد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 4250

کليد واژه ها :
فراخوان جشنواره ملي,نوآوري هاي فرهنگي,دانشجويان آغاز شد,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني