کد خبر :4206 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۳/۷/۹  ۲۳:۴۸
دکتر علی ترکاشوند
شهردار کرج : مدیریت شهری نیازمند کمک استادان دانشگاه است

شهردار کرج گفت : مدیریت شهری این کلانشهر برای پیشبرد برنامه های مختلف عمرانی و فرهنگی نیازمند همکاری استادان و جامعه دانشگاهی است.

دکتر علی ترکاشوند در نشست با رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج افزود: نقش جامعه دانشگاهی و اساتید در اعتلای مدیریت شهری و گسترش فرهنگ شهروندی بسیار موثر است.


وی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با توجه به تنوع رشته ها و جامعه دانشجویی فعال می تواند در شهر با ثمرات پایدار همراه شود.


دکتر بهروز میرزا رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دراین نشست ، دانشگاه را بستر مناسبی برای ارایه خدمات آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به شهر و شهروندان دانست و افزود: تلاش دست اندرکاران دانشگاه آزاد اسلامی براین است که با بهره گیری از توان علمی اساتید و امکانات و تجهیزات مناسب، زمینه خودسازی و خودباوری را در دانشجویان به وجود آورند.


وی گفت: امیدواریم با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ایجاد فضای فرهنگی مناسب، بستر گسترش شعائر اسلامی ،اخلاقی و ارتقای سطح آگاهی های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی دانشجویان همگام با پیشرفت عملی و آموزشی فراهم کنیم.


در این نشست به پیشنهاد شهردار کرج برای همکاری بیشتر بین مجموعه دانشگاهی و مدیریت شهری، موضوع تفاهم نامه فی مابین شهرداری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بررسی شد.


پیش نویس این تفاهم نامه نیز در این نشست نوشته شدکه قرار است کارشناسان دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری کرج در مورد بندهای ، آن به بحث و تبادل نظر بپردازند.


شهردار کرج از بخش های مختلف آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بازدید کرد.


دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با داشتن حدود 29 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا یکی از مراکز بزرگ علمی و دانشگاهی کشور است.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 4206

کليد واژه ها :
دکتر علي ترکاشوند شهردار کرج,مديريت شهري نيازمند,کمک استادان دانشگاه است,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني