کد خبر :5716 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۶/۵/۸  ۱۸:۲۳
مديرکل حراست شهرداري کرج توديع و معارفه شد

طي حکمي از سوي استاندار البرز مهران عسگري بعنوان سرپرست اداره حراست شهرداري کرج منصوب شد.

شبکه خبري کرج به نقل از پايگاه خبري مديريت شهري کرج، بعد از ظهر امروز در جلسه شوراي برنامه ريزي مديران شهرداري کرج، علي ترکاشوند شهردار اين کلانشهر عنوان کرد: طي حکمي از سوي استاندار البرز، مهران عسگري به سمت سرپرست اداره حراست اين دستگاه منصوب شده است.

شهردار کرج در جلسه شوراي برنامه ريزي اين دستگاه که با حضور قائم مقام شهردار، معاون مالي اقتصادي، مديران عامل سازمان هاي تابعه، مديران مناطق و مديران ستادي برگزار شد، بيان کرد: نقش حوزه هاي نظارتي در دستگاه ها، نسبت به ساير حوزه ها پرنگ تر است که حراست از جمله اين بخش هاي نظارتي بشمار مي آيد.

ترکاشوند با اشاره به حساسيت کار حوزه هاي نظارتي با توجه به انتظارات مردم از نهادها و دستگاهها، اظهار داشت: حرکت حراست در مجموعه هاي اداري کاملا در چارچوب قانون است که در اين زمينه اداره کل حراست شهرداري کرج طي چهار سال گذشته بر آن بوده تا بر اساس قانون؛ اعتلاي باورهاي ايماني، آرامش، امنيت، جلوگيري از تخلفات را در محيط کاري ايجاد کند و در اين مسير هم موفق حرکت کرده است.

اين مسئول ارشد شهري در ادامه از تلاش هاي بي دريغ و بي بديل سعيد قدسيان در سمت مديرکل حراست شهرداري کرج در زمات تصدي تقدير کرد و مهران عسگري را بعنوان سرپرست اين منصب معرفي نمود.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5716

کليد واژه ها :
مهران عسگري,مديرکل حراست,شهرداري کرج,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني