کد خبر :5714 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۶/۵/۷  ۲۲:۲
مديرعامل شرکت برق البرز:
ميزان برق مصرفي در استان البرز به 1298 مگاوات رسيد؛ شهروندان صرفه‌جويي کنند

مديرعامل شرکت برق استان البرز با بيان اينکه از روز 4 تا 9 مرداد ماه سال جاري اوج گرماي هوا در استان البرز پيش بيني شده است، گفت: 1298 مگاوات ميزان برق مصرفي در روزهاي گرم البرز است.

شبکه خبري کرج به نقل از تسنيم، ناصر اسکندري ، با اشاره به برق مصرفي شهروندان البرز در روزهاي گرم هوا در استان اظهار داشت: در اين روزها ميزان برق مصرفي به يک هزار و 298 مگاوات رسيده است.


مديرعامل توزيع برق استان البرز با بيان اينکه از 4 الي 9 مردادماه سال جاري اوج گرماي هوا در استان البرز پيش‌بيني شده است، ادامه داد: به همين سبب با تشکيل جلسه مديريت بحران استان و بررسي ديتاهاي موجود تصميم به تعطيلي روز 5 مرداد ماه سال جاري گرفته شد.


وي با اشاره به اينکه براي روزهاي 7 الي 9 مردادماه سال جاري فعاليت ادارات از ساعت 6:30 الي 13:30 تعيين شده است، بيان کرد: در روز 4 مردادماه با وجود گرماي بسيار زياد هوا حداکثر برق مصرفي استان البرز به يک هزار و 225 مگاوات رسيد که در روز 6 مرداد ماه سال جاري اين ميزان به حد کمتري رسيد.


اسکندري با بيان اينکه تعطيلي روز پنجشنبه تاثير خوبي در کنترل مصرف برق داشته است، اضافه کرد: در حال حاضر مشکلي در تامين برق وجود ندارد و شهروندان با صرفه جويي در مصرف برق مي‌توانند به اين روند کمک کنند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 5714

کليد واژه ها :
ناصر اسکندري,مديرعامل توزيع,برق استان البرز,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني