کد خبر :2217 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۰/۹/۱۲  ۱۸:۱۱
با حضور مهندس فرهادی استاندار
نخستین 'تله فیلم ' استان البرز درکرج کلید خورد

به گزارش شبکه خبری کرج، نخستین تله فیلم صدا و سیمای مرکز استان البرز روز شنبه در آیینی با حضور مهندس فرهادی استاندار و خبرنگاران رسانه های جمعی در ساختمان سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری کرج کلید خورد.

این تله فیلم 90دقیقه ای با عنوان 'دارکوب' و با موضوع پلیسی توسط 'یحیی منصور موید' تهیه می شود.

کارگردانی این فیلم 'سعید اسدی ' برعهده دارند.

مهندس عیسی فرهادی استاندار البرز در آیین اجرایی این فیلم گفت : استان البرز از قابلیت های فراوانی در بخش های مختلف برخوردار است .

وی افزود: بیان این ظرفیت ها و قابلیت ها از طریق فیلم و نمایش برای معرفی آنها به سایر مناطق کشور و جهان ضروری است .

استاندار البرز بااشاره به وجود اقوام مختلف ایرانی در این استان گفت: تسریع در راه اندازی شبکه تلویزیونی البرز برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر بین مردم منطقه ضروری است.

فرهادی افزود: این استان از ظرفیت های بالایی در زمینه های فرهنگی، هنری، صنعتی،دانشگاهی ،کشاورزی و علمی برخوردار است که راه اندازی شبکه تلویزیونی استان درمعرفی

قابلیت های آن موثر است.

وی بیان داشت: تلاش می شود با اختصاص مکانی مناسب، بخش تصویری صدا و سیمای البرز تا پایان سال 90 راه اندازی شود.

فرهادی تاکید کرد: صدا وسیمای البرز می تواند از توانمندیهای هنرمندان بومی استان برای غنابخشیدن به برنامه های خود استفاده کند.

وی افزود: استان البرز به خاطر نزدیکی به پایتخت و داشتن نیروی انسانی متخصص ، دربخش صدا و سیما می تواند منطقه معین تهران قرارگیرد.

فرهادی گفت:انعکاس قابلیت های گردشگری،فرهنگی، صنعتی و علمی استان البرز در معرفی سیمای این استان به مناطق مختلف کشور و جهان موثر است.

استاندار البرز فعالیت صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران را حساس و سنگین دانست و گفت: عملکرد این رسانه ملی در مقایسه با رسانه های سایر کشورهای جهان بسیار ارزشمند و خطیر است.

به گزارش شبکه خبری کرج، در این آیین مدیران و دست اندرکاران صدا و سیمای استان البرز به معرفی بخشی از برنامه های این رسانه در منطقه پرداختند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 2217

کليد واژه ها :
صدا و سيماي مركز استان البرز,نخستين 'تله فيلم ' استان,البرز درکرج كليد خورد,

 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني