کد خبر :2052 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۰/۶/۲۹  ۱۸:۲۶
متقاضیان مسکن مهر البرز: تحویل مسکن بدون زیرساخت معنی ندارد

شبکه خبری کرج ، گفته می شود سهم استان البرز از طرح مسکن مهر، یک میلیون یعنی یک چهارم واحدهای مسکونی این طرح در کل کشور است این در حالی است که اصلی ترین خواست خیل متقاضیان در این استان ایجاد زیرساخت لازم برای مسکن مهر است.

این آمار را نیمه دوم سال گذشته (البته قبل از ادغام وزارتخانه ها ) رییس مسکن و شهرسازی وقت در جریان معرفی مدیر کل مسکن و شهرسازی استان البرز اعلام کرد و گفت: یک میلیون واحد مسکونی مهر معادل یک چهارم کل واحدهای مسکونی مهر کشور در استان البرزدر حال ساخت است.

این مسوول آن وقت اضافه کرده بود که اداره کل مسکن وشهرسازی استان البرزبه یک ستاد اجرایی و کارگاه شبانه روزی برای ساخت مسکن مهر تبدیل شده است.

این وعده ها در حالی است که بسیاری از صاحب نظران و دست اندرکاران مسکن مهر رفع مشکلات زیرساخت واحدهای مسکونی مهر را کلید و راه حل اصلی برای تحویل کلید خانه به متقاضیان در استان البرز می دانند.

بطور خلاصه و کلی "زیرساخت" یعنی تمام امکانات اعم از آموزشی، بهداشتی، فرهنگی، ورزشی و خدماتی که برای زندگی در یک مجموعه مسکونی نیاز است که به نظر نمی رسد این امکانات زیرساختی در واگذاری واحدهای مسکونی مهر در استان البرز آماده شده باشد.

اردیبهشت امسال بود که یکی از مسوولان استان البرز در بازدید از طرح مسکن مهر در ماهدشت کرج گفته بود امکانات کافی برای راه اندازی پروژه‌های مسکن مهر در دستور کار قرار گرفته و مشکل خاصی در زمینه تامین آب، برق، گاز و تلفن این شهرکها وجود ندارد.

او اعلام کرده بود که دست اندرکاران به صورت ماهانه آمادگی واگذاری پروژه‌های مسکن مهر به متقاضیان در آینده‌ای نزدیک را دارند و به گفته او تا آخر خرداد ماه بیش از پنج هزار واحد مسکونی مهر به متقاضیان در این منطقه واگذار خواهد شد.

این مسوول از اتصال خط قطار شهری کرج به هشتگرد که شمار زیادی مسکن مهر نیز در منطقه در حال ساخت است خبر داده بود تا مشکل ایاب و ذهاب متقاضیان مسکن مهر در این منطقه برطرف شود.

این وعده های بی انتها در حالی است که از برخی متقاضیان مسکن مهر در ماهدشت کرج خبر می رسد که هیچگونه امکانات زیر ساختی در این منطقه ایجاد نشده است.

یکی از این متقاضیان گفت: با یک حساب سرانگشتی اگر همه 11 هزار متقاضیان مسکن مهر خانه هایشان را در ماهدشت کرج تحویل بگیرند چنانچه هر واحد مسکونی بطور میانگین یک فرزند دانش آموز داشته باشد دستکم باید 11 مدرسه هر یک با ظرفیت یک هزار دانش آموز ساخته شده باشد در حالی که حتی یک مدرسه نیز در این منطقه ساخته نشده است.

این متقاضی مسکن که خود را بی خانمان معرفی می کرد، افزود: خانه های مسکن مهر در ماهدشت کرج حدود دو کیلومتر با منطقه شهری فاصله دارد و معلوم نیست که ساکنان این واحدهای مسکونی با چه وسیله ای باید رفت و آمد کنند.

وی تاکید کرد: بطور خلاصه واحدهای مسکونی مهر در ماهدشت در شرایطی ساخته می شود که از حداقل خدمات و امکانات مثل فضای سبز، آسفالت ، جدول گذاری ، فضای تفریحی ، محوطه سازی و دیگر نیازها محروم است.

به نظر می رسد طرح ساخت مسکن مهر در دیگر نقاط استان البرز از حال و روز بهتری نسبت به ماهدشت برخوردار نباشد چرا که یکی از نمایندگان استان در آستانه واگذاری شماری از واحدهای مسکونی مهر تاکید کرده بود: متاسفانه به دلیل عملکرد ضعیف برخی مدیران طی سالهای گذشته و سهل انگاری در تامین زیرساختهای اساسی کلانشهر کرج و سایر شهرهای این استان باعث شده این استان تازه تاسیس امروز با مشکلات فراوانی در حوزه زیرساختی مواجه باشد.

وی گفته بود: توسعه انبوه سازی در شهرهای این استان نزدیک به پایتخت بدون تامین سرانه های مختلف باعث به وجود آمدن چالشهای فراوانی شده که خروجی آن بروز مسائل جدید برای مدیران امروز است.

وی در مورد طرح مسکن مهر البرز نیز اضافه کرده بود که این قصه تلخ در ساخت مسکن مهر در این استان تکرار شد اما این بار با مقاومت مجموعه استان مواجه گردید.

او اعلام کرده است: تا مادامی که زیرساختهای مورد نیاز این استان در حوزه مسکن مهر تامین نشود، امکان بهره برداری و واگذاری آنها وجود ندارد.

به گفته وی دستگاههای خدماتی استان باید با اتخاذ تدابیر مناسب و اساسی نسبت به رفع این مسائل اقدام کنند تا مسائل بعدی آن متوجه مردم و بارمضاعف بر دوش شهرستان و استان نشود.

به گزارش شبکه خبری کرج ،در این میان مشکلات و موانع تعاونی های ساخت مسکن و انبوه سازان نیز از دیگر مسایل و معضل هایی است که به فرصت بیشتری نیاز دارد که پرداختن به آنها به آینده موکول می کنیم.

به هرحال در یک جمع بندی کلی می توان تصویر طرح مسکن مهر را این چنین ترسیم کرد که اگر مورد حمایت و پشتبانی جدی قرار گیرد می تواند بخش عمده ای از معضل مسکن کشور را برطرف سازد هرچند که تاکنون نمونه های آن در استان البرز چنین افقی را نشان نمی دهد ، ای کاش روزی برسد که همه متقاضیان مسکن مهر کلید خانه های خود را همراه با تامین همه امکانات زیرساختی تحویل بگبرند.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 2052

کليد واژه ها :
متقاضيان مسکن مهر البرز,تحويل مسکن,بدون زيرساخت معني ندارد,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
davood shakibapour :
از سال 92 در تعاوني مسکن مهر ثبت نام کردم هنوز خبري از تحويل واحد ها نيست و وعده و وعيد ميدهند مسکن مهر مسکني بوده نامش مهربان مسکن مهر بود ه آن را در زمان کرده بودم ثبت نام سال نود تا به گردم خانه دار و مستند من چو ساده بوده و بي خانمان پولها را دسته دسته آن زمان داده و خوشحال بودم چون که بود خوش د لم برآخرين کاري که بود ليک اينک بعد چهار سال از زمان رفتم و ديدم که اي واي و فغان بعد چهار سال داده ام پول و پله گشته ام صاحب من اينجا زير پله من به تهران بوده و مسکن کرج بعد عمري بوده جايم در حرج سي و اندي کار کردم عاقبت داده دولت مزد و گفت اين مسکنت گويم اکنون اي جوانان وطن کرده همت تا جوان هستيد به تن فکر کرده عاقبت بر خير شويد نان دولت را رها و يه کمي عاقل شويد شاعر اين شعر شکيبا بوده است مسکن مهرش چه زيبا بوده است
موافق [0]  -  مخالف [0]
بابک نوروزي :
من سال86 براي خونه دار شدن ثبت نام کردم امامثل اينکه پيمانکاراشون سيرموني ندارن جيباشون پر نميشه هي از مردم پول ميخوان وميگيرن اما خونه رو تحويل نميدن انشالله اه ما مستجرين گردنشونو بگيره و نتونن اون دنيا جواب بدن
موافق [2]  -  مخالف [0]
بابک نوروزي :
من سال86 براي خونه دار شدن ثبت نام کردم امامثل اينکه پيمانکاراشون سيرموني ندارن جيباشون پر نميشه هي از مردم پول ميخوان وميگيرن اما خونه رو تحويل نميدن انشالله اه ما مستجرين گردنشونو بگيره و نتونن اون دنيا جواب بدن
موافق [1]  -  مخالف [0]
مجتبي طاهري :
سال 87 ثبت نام کردم تا 91 مبلغ 13 تومان پر کردم اما مدبراني که خودشون گذاشتن مدبر تعاوني مهر11 منطقه 3 بمديريت اديب و فصيح ازين ادم دوزاريا مبلغ 5 ميليون من سه ساله تو حسابم نيست هزچي هم ميگم بازي در ميارن اداره مسکن کرج پاس ميده به تهران تهران هم ميگه واگذارشون کن به خدا خيلي جالبه واقعا جنگل باغ وحش باز نظم توشه ابنجا که فعلا فقط بخور بخوره حراستشون هم باهاشون يکيه اقلا مسولان محترم وزارت اطلاعات رسيدگي کنندو اين سفره بخوربخور قک و فاميلي رو تعطيل کنند پول يه مشت بدبخت راحت خوردند و رفت 7 ساله پول دادم مدبرانو بگيرند همه چيزشون رو ميشه.مدرک زياده
موافق [3]  -  مخالف [0]
محمد :
يعني تو اين مملکت کسي پيدا نميشه که به داد ما برسه از سال 86 پول ازمون گرفتن هشت سال گذشته هنوز نتونستن خونهامونو تحويل بدن پس ايشالله همه اونهايي که کاري از دستشون بر مياد ولي انجام نميدن عزيزشون بچهاشون سرطان بگيرن هي خرج دوا دکتر بکنن ايشالله که زمين گير بشن و بيفتن رو تخت بيمارستان مخصوصا تمام کساني که در شرکت پارينا پي سازه هستند و رييس اداره مسکن و شهر سازي و تمام کساني که کوتاهي کردن و مطمئن باشن که اه مردم دامنتونو ميگيره
موافق [1]  -  مخالف [1]
ناشناس :
از سال 87 پول ريختم تا الان گه94 است هيچ غلطي نکردند ميکن پيمانکار نيست سرقبر باباش رفته چه وزير ي فکو فاميلهاي وزير گه هيچ گار نمکنن پولهاي ما گه شوهر نداريم 4نفر در يگ اتاق زندکي ميگنيم وزير پيمانکار وبقيه تو 500 متر زندگي کنند ما تو70 متر تو فبرو دهن مادر پدرسون ريدنند گبرنامه ندارند خدا ذليلشون گنه تو بانگ بود الان چقدر روش امده بو د دعو سها جواب بديد منتظرم
موافق [2]  -  مخالف [0]
فرهاد اشراقي :
ايشالا بميرن که. اين همه واسه يه خونه 70متري تو وسطه بيابون پدر مردم دراوردن هم مسکن شهر سازي هم اون سازو بسط خراب شده دستشون تو يه کاسس فقط مردم سر ميدوانن فردا پس فردا اينم فيلتر ميکنن که مردم خفه خون بگيرن
موافق [11]  -  مخالف [1]
امير فرمهر :
سلام،امان از اين سهل انگاريهاي شركت مارال كاسپين،فقط ميشه نفرينش كرد،هيچكسي هم نيست كه جلوش وايسته ،نميدونم يعني اينقدر زورش زياده كه هيچ كسي حريفش نميشه؟
موافق [8]  -  مخالف [0]
اريا :
هرکسي از مسکن مهر ماهدشت شکايت داره روزه 29شهريور بياد دمه مسکن شهر سازي به گزارشگر تلويوزيون گفته شده که بياد فيلم بگير بلکه ابرو بعضييا بره و يه کاري انجام بدن خواهش ميکنم بياين شنبه 29شهريور مسکن شهر سازي
موافق [15]  -  مخالف [1]
جواد خردرنجبر :
عروسيمو انجام دادم به اميد شما نشستن جز تباهي چيزي نيست.كاش ايران دست من بود كاش كاش
موافق [4]  -  مخالف [0]
اميد :
ديروز سر پروژه مسکن مهر بودم يه پورشه اونجا ديدم چي کار داشت خدا ميدونه صبر کنيد و به هيچ وجه واحداتونو واگذار نکنيد
موافق [1]  -  مخالف [1]
سانسا :
من هيچ حرفي ندارم فقط ميخوام فحش بدم ايشالا اين سازو بسط خراب بشه رو سر صاحب شرکت و کارمنداش ايشالا مرگ عزيزاشون ببينن سگ برينه به قبر پدر ماراشون ايشالا اب خوش از گلوشون پايين نره ايشالا بميرن
موافق [7]  -  مخالف [2]
سانسا :
من هيچ حرفي ندارم فقط ميخوام فحش بدم ايشالا اين سازو بسط خراب بشه رو سر صاحب شرکت و کارمنداش ايشالا مرگ عزيزاشون ببينن سگ برينه به قبر پدر ماراشون ايشالا اب خوش از گلوشون پايين نره ايشالا بميرن
موافق [3]  -  مخالف [0]
سيما ابراهيمي :
با سلام. اين پروةژه پارينا پي سازه تبديل به يک طلسم شده است. خواهشمنديم محض رضاي خدا اگر انسان دلسوزي پيدا مي شود فکري به حال اعضا تعاوني و اين خانه هاي نيمه کاره بکنند.
موافق [6]  -  مخالف [0]
سيما ابراهيمي :
با سلام. اين پروةژه پارينا پي سازه تبديل به يک طلسم شده است. خواهشمنديم محض رضاي خدا اگر انسان دلسوزي پيدا مي شود فکري به حال اعضا تعاوني و اين خانه هاي نيمه کاره بکنند.
موافق [1]  -  مخالف [0]
majid zia shirazi :
Ba arz salamo adam shoma masolin kari kardid ba ma ke sabr adabemonam sar omade be khoda 2 sal vahedaye ma amadast chera tah vil nemidid baba. Taksam.
موافق [3]  -  مخالف [0]
ک .م :
شرکت تعاوني کاران آزاد کرج از اعضا نفري ? ميليون برداشته وميگه دولت دستمزد ما را نميده ماهم از شما وآورده ي شما برداشتيم من يک معلم بي سرپرست معيل هستم حالا چه خاکي به سر بريزم هم اجاره خانه سنگين دارم هم قسط ميدم مدير عامل حاج آقا رضايي وپسرانش وبازرسين شرکت تعاوني آقاي طاهري و..اين امور زشت وانجام دادن و به شرکت عمران هشتگرد رفتم باز جوابي نشنيدم لطفا راهنمايم کنيد
موافق [0]  -  مخالف [0]
اميد :
حقيقتش اينه که من ديگه نميتونم ادامه بدم زير بار قرض دارم له ميشم اجاره خونه ها هم روز به روز داره بيشتر ميشه خسته شدم امتيازمو ميفروشم اگه اين 14 ميلليونو ماشين خريده بودم الان دو برابر شده بود شمارمو ميدم هرکي خريدار واقعي بود بسم الله 09125665950
موافق [0]  -  مخالف [0]
جواد خردرنجبر :
با سلام 3 ساله نامزدم منتظره تحويل ساختمان هستم خواهشن هر چه سريعتر تحويل دهيد باتشكر
موافق [9]  -  مخالف [0]
اميد :
چه جوري ميشه پولي رو که داديم و پس بگيريم کسي اگه خبر داره بهم ايميل بزنه barzegar_o@yahoo.com
موافق [1]  -  مخالف [1]
مهدي :
خواهش مي کنم مسئولان يک مسولان وپيمانکاران يک مقدار بشيتر دل بسوزانن يک دربه در از ساز و بسط زرين
موافق [6]  -  مخالف [0]
قادري :
با سلام ببخشيد مجبور شدم که اين مسًله رو بازگو کنم ميخواستم خدمت شما عرض کنم که مردم تا کي بايد انتظار بکشن بابا زندگيه من داره ازهم ميپاشه به خاطر دير کردتحويل مسکن من همينطور عقد کرده موندم تا خونمونو بدن بابا دارن طلاق منو ميگيرن مسکن مهر ماهدشت کي آماده ميشه و تحويل ميدن
موافق [22]  -  مخالف [0]
اميد :
دست اندر کاران محترم خواهش ميکنم خونمو تحويل بدين اگه تا شهوريور خونمو تحويل ندين بايد اثاث کشي کنم دارم بابت پولي که براي اين خونه دادم قسط ميدم اجاره هم ميدم بايد يه سال ديگه اجاره نشيني کنم تازه وقتي اين خونه هارو تحويل ميدين کمه کم 10000000 تومن داخلش خرج داره يه کم به فکر مردم باشين به خدا خودتون و خونوادتون مريضي لاعلاج ميگيرين بس که خون مردمو تو شيشه ميکنين بابا تحويل بدين ديگه
موافق [21]  -  مخالف [1]
رضا احمد پناه :
يعني جز خونه اين مردم بي خانمان رو تو شيشه کردن کار ديگه هم بلدين؟ تا کي بايد اجاره بدم... هردفه يه اس ام اس مياد ميگه پول بياريد... بابا پيرمون در اومد..اين ميندازه کردن اون اون ميندازه گردن اين.. بابا جمع کنيد اين سفره زرينو... تا کي بايد عذاب بکشيم.. يه سال شد هي امروز فردا امروز فردا.. مگه دين و ايماني در کار نيست.. اميدوارم اون که داره کارو عقب ميندازه و کارشو درست انجام نميده تا خونه اين ملت عذاب ديده رو بدن به خاک سياه بشينه... خونه و زندگيش به باد فنا بره... ايشالا ايشالا...
موافق [15]  -  مخالف [1]
احمد :
مسکن مهر بازنشسته هاي تامين اجتماعي در کجا در حال ساخت است گفتند اوايل 92 تحويل ميديم . حالا يه خانم جوون گذاشتن اونجا ميگه پول شما رو خوردن و فرار کردن ميخواستم ببينم به همين راحتي جواب سربالا ميدن.
موافق [0]  -  مخالف [1]
اميد :
افرادي مثل من که با هزار تا بدبختي پول جور کرديم و براي يه سرپناه واسه خانواده داريم لحظه شماري ميکنيم تحويل يه چاهار ديواري خيلي مهمتر از زير ساخت هايي مثل فضاي سبز و 11 تا مدرسه است ما الان تو نياز اوليه مون مونديم حضرات اگه راست ميگن اول واحدهاي مارو تحويل بدن بعدا هم ميشه کارايي اين چنيني رو انجام داد لطفا منطقي باشين البته اينم ميدونم که کسايي بعدا صاحب اين خونه ها ميشن که خودشون نميان توش فقط امثال منه گرفتاره که با هر شرايطي حاضرم اثاثامو فقي ببرم تو يه جا تا از شر اجاره خونه راحت بشم اينم بگم تا مردم نرن و اونجا مستقر نشن روند پيشرفت همينجوري کند خواهد ماند
موافق [13]  -  مخالف [1]
اميد برزگر :
لطفا بگين براي شرکت پارينا پي سازه سايت يا تلفني داره که بشه از طريق اون پيگير کارمون باشيم
موافق [3]  -  مخالف [1]
اميد برزگر :
با سلام قيمت مسکن مهرو اول گفتن 12000000 حالا اس ام اس زدن گفتن 14350000 برديم و مابه التفاوت رو هم داديم خواهشا يه فکري به حالمون بکنين زمان تحويل اين واحدها واسه ما خيلي حياتيه اگه مشکلي نداشتيم به خدا ميرفتيم مثل بعقيه خونه ميخريديم اگه ميخواين لطفي بکنين لطفا با بد قولي خرابش نکنين
موافق [9]  -  مخالف [2]
بي بي اقايي :
رياست محترم مسکن مهر کرج جناب آقاي صابوني با سلام من از اعضاي پروژه ماراب ماهبد ماهدشت هستم پول هايي را که گفتيد دادم چرا خونمو تحويل نميديد تا کي بايد هم قسط بدم هم اجاره. لطفا منصفانه پاسخ دهيد.
موافق [7]  -  مخالف [1]
اميد برزگر :
نوروز 1392 رفتم و به پروژه سر زدم وفقط يه جاده آسفالت براي اين پروزه انجام دادن ولي خود شهرک و واحدها همونجور بي هيچ تغييري مونده خواهشا بدونين اونايي که تموم زندگيشونو دادن تا شايد صاحب خونه بشن چشم انتظار آماده شدن خونه هاشون هستن نه خبري ؟ نه سايتي واسه پيگيريه وضعيت مون ؟ هيچي به هيچي وقتي هم که ميري اونجا اصلا رانميدن بري تو
موافق [9]  -  مخالف [1]
حبيب غفارزاده :
مسئول محترم مسکن مهر ، يکي به ما بگه واحدهاي آماده رو چرا به مردم تحويل نميديد تا برن دنبال بدبختيشون
موافق [22]  -  مخالف [1]
علي رضايي :
چرا جريمه سهل انگاري بعضي ها رو مامتقاضيان بايد بدهيم.لطفا توضيح بدهيد.
موافق [5]  -  مخالف [1]
محمدباقرحاجي عزيزي :
با عرض سلام واحترام به استحضار مي رساند که تعاوني ما درشهرستان کرج(تعاوني فرهنگيان کرج واينجانب خود عضو هيئت مديره هستم)به موقع تمامي تعهدات خود را به شرکت سازنده(پاياسازه پاسارگاددرشهرجديد هشتگرد) انجام داده وهيچ ديرکردي نداشته اين در حاليست که شرکت سازنده دير تر از زمان مقرر پروژه را تحويل نموده(به جاي سال 90 سال91 تحويل داده) واگرقرار است جريمه اي صورت بگيرد مي بايست متوجه ايشان باشدچون ما ،به موقع آورده ي خويش را پرداخته ايم وايشان از تسهيلات بانکي به موقع استفاده کرده اند اکنون اعلام مي کنند که مي بايست يک مليون ديگر هم به حساب بريزيد!!!!ووقتي اين موضوع بالا را مطرح ميکنيم مي گويند بخشنامه وزارتي است!!!!! آيا وزارت خانه بدون توجه به موضوع مطرح شده بخشنامه صادر کرده؟آيا عهد وتعهد وقرار دادجايگاهي دارد يانه؟بي صبرانه درانتظار پاسخم واز پاسختان سپاسگزارم.
موافق [7]  -  مخالف [0]
بهمن دادگر راد :
سلام اين جانب کل مبلغ مسکن را پرداخت نموده ام و حتي چهار قسط بانکي را هم داده ام اما متاسفانه شرکت سازنده ساز و بسط زرين از دادن کليد منزل خود داري ميکنن و ما هيچگونه دسترسي به منزل جهت انجام کارهاي ديگر از جمله نقاشي و کابينت نداريم و قيمت اين خدمات روز بروز هم گرانتر ميشود به اداره مسکن هم مراجعه نمودهايم ولي پاسخ مناسبي نميدهند
موافق [29]  -  مخالف [0]
حبيب غفارزاده :
مي خواستم بگم من هم 10000000 تومان به حسابي که مسکن مهر اعلام کرد واريز و انتخاب واحد نموديم و قرارداد هم 2 بار بستيم و دفعه دوم گرانتر شد حالا هر وقط مراجعه ميکنيم ميگن بايد از بانک نامه بياد پس کي اين اتفاق ميافته ما جونمون به لبمون رسيد
موافق [17]  -  مخالف [0]
اميد يرزگر :
اينجانب از مرداد ماه تا به حال مبلغ 1000000 تومان به حسابي که تعاوني مسکن مهر اعلام کرد واريز و انتخاب واحد هم نمودم ولي هر بار به پرژه ماهدشت سر ميزنم هيچ پيشرفتي در آن نميبينم لطفا بگين کي قراره واحد ها رو تحويل بده بابت پولي که دادم دارم کلي اسکونت ميدم چون اصل پولم دست صاحب خونمه خواهش ميکنم زودتر تکليفمونو معلوم کنيد قرار بود مهر و آبان تحويل بدن حالا صحبت از سال ديگه ميکنن
موافق [14]  -  مخالف [0]
محمد عبادي :
تعاوني درخواست پول بيشتر کرده است بايد چه کار کرد
موافق [7]  -  مخالف [1]
پويا ايزديان :
با سلام ميخواستم بدونم براي خريد واحدهاي تجاري مسکن مهر ماهدشت بايد چه اقدامي بکنم
موافق [8]  -  مخالف [1]
راضيه فردوسيان :
براي ثبت نام مسکن مهر در کرج به کجا مراجعه کنيم؟
موافق [20]  -  مخالف [0]
زهرا اينانلو :
سلام .براي ثبت نام مسکن مهر کرج دقيقا بايد به کجا مراجعه کنيم ... لطفا راهنمايي کنيد ..متشکر
موافق [10]  -  مخالف [0]
مريم غياثوند :
سلام . ممونون ميشم ازتون كه بيشتر اين اخبار را به اطلاع مردم برسانيد . يعني زمان دقيق تحويل مسكن را اعلام بفرمائيد . با تشكر
موافق [13]  -  مخالف [0]
مرضيه افتخاري :
ءbe man bgoeid ke kouja beravam baraie sabtenam maskan meher hashtegerd ta be hal jaeei sabtenam kkardam.moustajer hastam.az sal 1360ke pedaram fout kardeh. az lodtfe shouma moteshkeram.tou ra be kouda javabam ra bedahid.
موافق [0]  -  مخالف [1]
سيدمحمدبرزنجه عطري :
باسمه تعالي با سلام و خسته نباشيد به اطلاع ميرساند که هر ساله از طريق آموزش و پرورش (ناحيه 4 کرج) به مدل هاي مختلف اسامي همکاران فاقد مسکن گرفته مي شود و کارهاي ثبت نام اينتر نتي و ... انجام مي گيرد اما بنده که 25 سال سابقه کار دارم و از حاقل 15 سال پيش اقدام کرده ام هنوز هيچ فرجي نشده و بنده به عنوان يک مسئول مجتمع فاقد مسکن هستم و همين شرايط را برادرم سيد اسماعيل که دبير زبان مي باشد داراست و خبري از مسکن مهر نشد که نشد حداقل راهنمايي کنيد که ما بايد چکار کنيم که بتوانيم از مسکن مهر بهره اي ببريم با تشکر سيد محمد و اسماعيل برزنجه عطري
موافق [6]  -  مخالف [2]
نرگس قلي پور :
کلا چه مبلغي بايد پرداخت کنيم
موافق [11]  -  مخالف [0]
علي کربلائي :
با سلام خدمت مهري هاي عزيز من سال 86 ثبت نام کردم عدم مراجعه داشتم الان نميدونم دوباره ميتونم ثبت نام کنم يا نه اينو بگم خودم در ساخت هزاران ساختمان براي هموطنان عزيزم همکاري کردم ولي خودم مستاجرم کمکم کنيد ممنون
موافق [3]  -  مخالف [0]
مرتضي ميکائيلي :
سلام خسته نباشيد ميخاستم بگم اين طرح خيلي خوبه ولي من کجا بايد ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟ اگه راهنماييم کنيد ممنونتون ميشم
موافق [22]  -  مخالف [4]
گلي :
اين اطلاع رساني خارقالعاده است
موافق [8]  -  مخالف [14]
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني