کد خبر :1539 |  زمان مخابره:  ۱۳۸۹/۱۲/۹  ۲۲:۱۹
پنج نمايشگاه بهاره در استان البرز داير مي شود

رييس سازمان بازرگاني استان البرز گفت : درآستانه سال نو ، پنج نمايشگاه بهاره عرضه مستقيم کالا با بيش از 250 غرفه در اين استان داير مي شود.

تيمور پورحيدري به شبکه خبري کرج افزود: از اين تعداد سه نمايشگاه در کرج و مابقي در شهرستانهاي ساوجبلاغ و نظرآباد راه اندازي خواهند شد.

وي اضافه کرد: دراين نمايشگاهها اقلام مورد نياز مردم از قبيل پوشاک، کيف و کفش، مواد غذايي و خشکبار با نرخ 15 تا 20 درصد زير قيمت بازار عرضه خواهد شد.

وي ، دسترسي آسان مردم به کالاهاي مورد نياز خود و جلوگيري از افزايش قيمت و کنترل بازار بواسطه افزايش تقاضا در اين ايام از اهداف مهم برگزاري اين نمايشگاهها است.

پورحيدري گفت: اين نمايشگاهها از 13 اسفند ماه جاري به مدت 10 روز دايرخواهند بود.

وي در عين حال تاکيد کرد: بازرسان اين سازمان بازرگاني استان البرز همچنان بطور مستمر بر فعاليت واحدهاي صنفي منطقه نظارت کرده و با هرگونه تخلف با قاطعيت برخورد مي کنند.

پورحيدري يادآور شد: تلفن 124 اين سازمان به صورت شبانه‌روزي آماده دريافت شکايات و انتقادات مردم در زمينه تخلفات واحدهاي صنفي استان است.

رييس سازمان بازرگاني استان البرز در ادامه گفت: مقدمات راه اندازي چهار انجمن حمايت از مصرف کننده در شهرستانهاي اين استان فراهم شده است .

پورحيدري افزود: طبق برنامه اين انجمن‌ ها با مشارکت بخش خصوصي تا تيرماه سال آينده راه اندازي خواهند شد.

وي اضافه کرد: تاکنون بيش از 200 شرکت اعم ازتوليدي ،صنعتي و خدماتي استان براي عضويت در اين انجمن ها ثبت نام کرده اند.

وي تاکيد کرد : تصويب قانون حمايت از مصرف کنندگان در سال گذشته يک حرکت مهم و ايجاد بستري مناسب براي مشارکت بخش خصوصي در فعاليت‌هاي حمايتي از مصرف‌کنندگان است.

پور حيدري ،تشکيل اين انجمن ها و پيگيري و احقاق حقوق مصرف کنندگان از طريق نهادهاي قانونگذار و مجريان را از دستاوردهاي مهم اين قانون ذکر کرد.

وي گفت: فعال سازي کارگروههاي تخصصي و پيگيري قوانين، ‌آيين نامه ها و دستورالعمل‌هاي مرتبط با حقوق مصرف کنندگان از جمله فعاليت هاي مهم و سازنده اين انجمن ها است .

پور حيدري اظهار داشت: حمايت معنوي از برگزاري کنفرانس هاي بين المللي در کشور با موضوع حمايت از حقوق مصرف کننده براي دسترسي به دانش مورد نياز و تدوين برنامه هاي راهبردي در اين بخش و پشتيباني از طرحهاي مطالعاتي و نمايشگاههاي تخصصي در زمينه حقوق مصرف کننده از ديگر وظايف تعريف شده براي اين انجمن ها است .

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 1539

کليد واژه ها :
تيمور پورحيدري,رييس سازمان بازرگاني استان البرز,پنج نمايشگاه بهاره,در استان البرز داير مي شود,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني