کد خبر :1531 |  زمان مخابره:  ۱۳۸۹/۱۲/۸  ۲۱:۲۸
رادیو البرز و شهردار کرج با کمی شرح

درپی گفت و گوی روز گذشته رادیو البرز با شهردار کرج، یکی از شهروندان در ایمیلی به شبکه خبری کرج ضمن ابراز خشنودی از پخش صدای شهردار از این رادیو، توضیحاتی ارایه کرده است که در جای خود قابل تامل است.

شبکه خبری کرج نیز به عنوان یک رسانه از آنجا که طرح دیدگاههای عموم مردم بخصوص البرزنشینان را وظیفه ذاتی خود می داند و براساس آنچه خود نویسنده ایمیل خواسته بود، مبادرت به انتشار محتوی این ایمیل می کند به امید آنکه آگاهی از دیدگاههای مختلف و متفاوت بتواند برای مسوولان استانی و شهری و تحقق خواسته های مردم بیش از پیش راهگشا باشد.

البته قبل از انتشار متن این ایمیل نکته ای قابل تامل در آن وجود دارد که باید مورد یادآوری و تاکید قرار گیرد و آن اینکه همگان اعم از رسانه، مدیر ، رییس و ... دقت داشته باشیم که زیر ذره بین مردمی شریف و فهیم قرار داریم و آنان به قول امروزیها همه چیز را نکته به نکته مو به مو رصد می کنند.

این شهروند خوش ذوق که به نظر می رسد با رسانه و خبر نیز آشنایی قابل قبولی دارد، می نویسد: دیروز حوالی ساعت هفت و نیم صبح در حال رانندگی بودم و طبق معمول رادیو ماشینم روی موج رادیو البرز بود که متوجه شدم صدای شهردار کرج در حال پخش است.

ابتدا تعجب کردم چرا که از آخرین باری که صدای شهردار را از رادیو البرز شنیده بودم ماهها می گذرد و همین مدت طولانی،زمینه ساز شایعه هایی در میان افکار عمومی شده بود اما با کمی دقت متوجه شدم درست شنیده ام صدای آقای سیدعلی آقازاده شهردار کرج است.

صرف نظر از اینکه شهردار در این گفت و گو در حال طرح چه مسایلی در امور کلانشهر کرج بود اما شنیدن صدای او از رادیو البرز را بعد از مدتها به فال نیک گرفتم و ضمن اینکه نامه اعتراضی چندی پیش آقازاده را در ذهنم مرور می کردم با خود گفتم خدا را شکر گویا خبر یا شایعه "ممنوعیت" دیگر منتفی شده است.

در نامه شهردار کرج که در برخی رسانه ها منتشر شد، آمده بود:

سرکار خانم آجرلو

نماینده محترم کرج در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

احتراماً، اظهارات غیرواقعی، تبلیغاتی و توهین های ناروا و ارائه اطلاعات نادرست جنابعالی در مورد کارکنان و مدیران شهرداری کرج در برنامه رادیویی " شهرمن سلام" مورخ 23/11/89 هرچند که برای اینجانب و بسیاری از همکارانم در شهرداری تکراری و ملال آور بود، اما برای تنویر افکار عمومی و استحضار شهروندان عزیز و مسئولان محترم لازم است نکاتی را یادآوری نمایم.

1- شما و مجری برنامه فوق در یک تحلیل و تفسیر کاملاً یکطرفه و احساسی کارکنان و مدیران شهرداری کرج را به خواب بودن و عدم توجه در اقدامات مقابله ای با بارش برف در صبحگاه شنبه مورخ 23/11/89 متهم نمودید، بدون آنکه مدیری از شهرداری در برنامه دعوت شده باشد و تماس تلفنی اینجانب که به خواست و تمایل خودم بود و نه دعوت رادیو، بدلیل وقت کم و فضای کاملاً نامناسب موجود در استودیوی رادیو نیز کافی و کامل نبود.

2- برنامه مزبور برای شما نمایندگان محترم استان در روزهای شنبه هر هفته تریبون مناسبی است برای طرح دیدگاهها و ارزیابی مسائل و مشکلات و بیان عملکردها؛ اما طی 9 ماهه گذشته و بنا به تصمیم و دستور سوال برانگیز مدیر محترم رادیو البرز، شهردار کرج از شرکت در برنامه های زنده رادیو محروم شده و این محرومیت کماکان ادامه دارد. این در حالی است که بیش از 90% تماسهای مردمی با رادیو البرز به مشکلات مدیریت شهری و شهرداری مرتبط است اما مدیر ارشد شهرداری از حضور در برنامه های رادیو متاسفانه محروم شده است!! شما بعنوان نماینده و حامی حقوق شهروندان از مدیر رادیو سوال کرده اید که تحریم شهردار کرج توسط رادیو البرز به چه دلیل بوده است؟!

3- جنابعالی طی هفته های اخیر در مناسبتهای خاص و در مصاحبه های مطبوعاتی اظهارات و جملاتی را علیه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر داشته اید که معمولاً زیبنده یک مسئول مردمی نیست و باعث بروز ابهامات و انتقاداتی به این نحوه برخورد در میان همکاران اینجانب و مردم شریف را فراهم کرده است و باعث دلسردی آنان شده است. یک دیدگاه تمام شمول مدیریتی و مسئولانه آن است که کار انجام شده را مقابل کار مانده قضاوت و نتیجه گیری نماید نه آنکه تنها نیمه خالی ظرف دیده شود.

به گفته اکثر افراد منصف و بی طرف و حتی منتقدان مدیریت شهری در دوران شورای سوم بویژه طی دوسال اخیر فعالیتهای عمرانی و خدماتی ارائه شده به شهروندان به مراتب گسترده تر و عادلانه تر از گذشته شده است با اذعان به این واقعیت که هنوز کارهای بسیار زیاد و محرومیتهای فزاینده ای در لایه های گوناگون مانده که پرداختن به آن از دغدغه های مدیریت شهر و استان و البته همکاری کلیه دستگاههای ذیربط می باشد.

4- اینجانب و کارکنان شریف شهرداری کرج حق خود را در پیگیری قانونی مطالب خلاف واقع که از تریبونها و رسانه های گوناگون طرح می شود را بر خود محفوظ داشته و در زمان مقتضی اقدام خواهیم نمود.

سیدعلی آقازاده - شهـردار کـرج

همانگونه که مشاهده می شود در بند دوم این نامه مدیر رادیو البرز مورد خطاب قرار گرفته و دستور او مبنی بر محروم کردن شهردار کرج از شرکت در برنامه های زنده رادیویی، سووال برانگیز توصیف شده است.

این در حالی است که واکنشی در این زمینه مشاهده نشده است هرچند که مدیر کل رادیو البرز در مصاحبه ای مفصل با خبرنگار مهر مطالب مختلف و متعددی را مطرح می سازد که شاید بتوان بخشی از آن را مربوط به اعتراض شهردار کرج تلقی کرد.

برای اینکه قضاوت را به خوانندگان عزیز واگذار کرده باشم عین مطالب آقای سیفی مدیر کل رادیو البرز که با تیتر " رادیو تریبون نیست" منتشر شده در خبرگزاری مهر را به عنوان شاهد مثال ذکر می کنم.
وی با انتقاد از اینکه متاسفانه بسیاری از مسئولان از رادیو انتظار تریبون دارند، بیان داشت: رادیو تریبون نیست و نباید انتظار داشت مسئولی که به برنامه های رادیو دعوت می شود تنها از این رسانه برای ارائه کارنامه عملکردی خود بهره گرفته و پاسخگویی به شهروندان و گزارشات مردمی مغفول بماند.

سیفی اظهار داشت: برای بیان کارنامه کاری و نیز گزارش عملکردی که برخی سازمانها و ادارات تمایل به پخش آن از رادیو دارند نیز ساز و کار ساخت و پخش برنامه های مشارکتی در نظر گرفته شده است که کاملا قانونی است و در صورت تمایل، سازمانها می توانند خواستار پخش برنامه های مورد نظر خود از این بخش در رادیو شوند، اما فراموش نشود که در حالت کلی پخش این قبیل برنامه ها جز وظایف ذاتی رادیو نیست.

رادیو البرز از هیچ سازمانی برای پخش برنامه مناسبتی پول نگرفته است

این مسئول با انتقاد از خبر منتشر شده در خصوص دریافت مبالغ کلان توسط رادیو برای پخش برنامه های مناسبتی گفت: این مطلب کذب است. برنامه سازی مناسبتی با تاکید بر مناسبتهای ملی و مذهبی در برنامه سازی رادیو پیش بینی و اجرا می شود و آمار ما موید این موضوع است.

سیفی بیان داشت: شاید انتقاد مطرح شده مربوط به پخش برنامه های مشارکتی است که یکی از ادارات کرج خواهان پخش برنامه مورد نظر خود بود و باید این برنامه تحت عنوان برنامه مشارکتی ساخته و پخش می شد که پس از به تفاهم نرسیدن بر سر قیمت برنامه پیشنهادی که پخش آن جز وظایف رادیو در قالب برنامه های روتین نیست، این اداره اقدام به فرافکنی علیه رادیو کرج کرد و برخی جراید محلی نیز بدون جویا شدن از جرئیات موضوع این خبر را به صورت یک طرفه منعکس کردند.

وی بیان داشت: رادیو نه تنها در قبال پخش برنامه هایی که جز وظایف قانونی آن عنوان شده هیچ هزینه ای را دریافت نمی کند بلکه برخی از رویدادها که فقط موجب تقویت روحیه انسجام و همبستگی می شود را فراتر از تعهدات جاری خود پوشش می دهد برای مثال بازی تیم فوتبال سایپا به دلیل اینکه تیم متعلق به استان البرزاست تا کنون به صورت رایگان پخش شده در حالیکه پخش گزارش فوتبال همین تیم در سایر شبکه های رادیویی و تلویزیونی با دریافت هزینه پخش صورت گرفته است.

درآمد چند ماهه رادیو البرز از یک سال رادیو جوان بیشتر بوده است

سیفی اشاره ای نیز به درآمد رادیو البرز در ماههای گذشته داشت و گفت: درآمد رادیو کرج در ماههای گذشته از درآمد یک سال یک شبکه رادیو سراسری مثل رادیو جوان بیشتر بوده و این موفقیت بزرگی برای یک رادیو شهری محسوب می شود که نشان دهنده تغییر رویکرد نیز است.

وی افزود: رادیو البرز نیاز مالی ندارد و از این رو هرگز از ادارات نخواسته است برای کمک به رادیو در ساخت برنامه های مشارکتی همکاری کنند زیرا این رادیو درحوزه تبلیغات وارد فاز علمی بازاریابی شده است و با وجود مشتریان موجود برای پخش آگهی و برنامه های مشارکتی گاهی حتی مشتری داریم و جایی برای پخش برنامه مورد نظر پیدا نمی کنیم.

رادیو البرز در چند ماه اخیر به اندازه یک سال برخی رادیوهای سراسری مثل رادیو جوان کسب درآمد کرده که البته سهم کلانشهر کرج در این درآمد ناچیز است.

سیفی درآمدزایی خوب رادیو البرز در ماههای اخیر را مربوط به مشارکت بخش خصوصی وشهرهای اطراف در برنامه سازی عنوان کرده و سهم شهر کرج دراین درآمدزایی را بسیار ناچیز خواند.

وی یادآور شد: در دوره جدید کار رادیو البرزاعتقاد داریم رادیو دارای ظرفیت شگفتی در حوزه تعامل با مخاطب است و از این رو تولید برنامه های مشارکتی یا گزارش آگهی را توصیه می کنیم ولی هیچ سازمانی اجباری جهت مشارکت در این بخش ندارد.

مدیر رادیو البرز افزود: به عنوان مثال قرارداد برنامه مشارکتی با شهرداری کرج در مراحل نهایی است و اکثر مسئولان شهرداری آن را امضا کرده اند ولی چون احساس کردیم اراده ای از سوی شهردار محترم کرج مبنی بر اجرایی شدن قرارداد نیست، آنرا مسکوت گذاشتیم و هیچ علاقه ای در اجرایی شدن آن نداریم.

وی تصریح کرد: شهرداریهای شهرهای اطراف کرج بر اهمیت رسانه معتبر و پر مخاطب رادیو البرز بیش از مسئولان کلانشهر کرج واقفند و جای شهر کرج را در برنامه های رادیو البرز به خوبی پر کرده اند.

اکنون که این مطلب تحلیلی را به خبرهای منتشر شده در رسانه ها مستند کردم مایلم با چند سووال آن را به پایان ببرم.

آیا واقعا دیگر شهرهای غرب استان تهران می توانند جای کلانشهر کرج را پر کنند؟

آیا موضع یک رسانه فراگیر همچون رادیو می تواند این باشد که شهری را جایگزین شهر دیگری کند؟

آیا طبق اصول حرفه ای دنیای رسانه می توان از یک نهاد و یا دستگاه اجرایی انتقاد کرد و فرصت پاسخ را به عالی ترین مقام آن دستگاه و یا نهاد را نداد؟

آیا یک رسانه حاکمیتی همچون رادیو می تواند به صرف درآمدزایی مردم یک شهر و یا نهاد پر جمیعت مدیریت شهری مثل شهرداری را از انعکاس خبرها، مشکلات، رویدادها و راه حلها محروم کند.

آیا بود و نبود برنامه های مشارکتی می تواند توجیه قابل قبولی در این زمینه باشد؟

آیا اساسا نهادهای خدماتی بخصوص در زمینه اطلاع رسانی می توانند انتخاب کنند که به کدام نهاد خدمات ارایه دهند یا ندهند.

و آیا همدلی و همکاری توام با کمی گذشت و تعامل برای پیشبرد امور کلانشهری همچون کرج با بیش از دو میلیون جمعیت راه حل مناسبتری نیست؟

ضمن ابراز خرسندی دوباره از تعامل و همدلی رادیو البرز و شهرداری کرج آرزو می کنم این روابط دوجانبه بیش از پیش گسترش یاید چه اینکه رفاه تک تک شهروندان این کلانشهر در گرو همین همدلی ها و همکاریهاست.

امضا محفوظ

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 1531

کليد واژه ها :
راديو البرز و,شهردار کرج,با کمي شرح,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
سهيلا :
سلام براي و خدا قوت من ميخوام تست گويندگي بدم چون صدام خيلي خوبه چيکار کنم
موافق [0]  -  مخالف [0]
مريم هواسي :
ماگروهي از دبيران ناحيه دوکرج هستيم که مناسفانه از پنجم دي سرويس رفت وبرگشت ما را به مدارس شهرستان فرديس وشهرهاي اطراف برداشته اند وآموزش وپرورش اعلام کرده يا بايد هزينه پرداخت کنيديا ازسرويس هيچ خبري نيست من به نمايندگي از طرف کليه همکاران خواهشمندم اين قضيه را پيگيري کنيد.
موافق [2]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
خوب بايد تشکر کرد از زحمات شهرداري کرج .ولي بهتر بود واقعيت را هم بيان کنند زير گذر مهر ويلا که از پل شهداي پليس شروع ميشود چند وقت بلاتکليف مانده بود و چرا. يکي از گره هاي ترافيکي در اتوبان بخاطر کج کردن اتوبان براي همين سازه نبود.
موافق [3]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
سلام ميخواستم از شوراي محترم شهر سئ ال کنم سالي چند بار ترخ کرايه هاي تاکسي بررسي ميشه تا شهريور کرايه تاکسي مترو به دانشگاه ازاد و فلکه اول گوهردشت 1700بود اول مهر اهسته کردن 1800 اگرعلت چيست.
موافق [1]  -  مخالف [0]
حسين واعظ زاده :
سلام من مدتيه اشعاري رو مي گم که به نظر شنوندگان خوب و دلنشينه لطفا راهنمايي کنيد چطور مي تونم توي برنامه هاي شما ارائه کنم با تشکر و احترام
موافق [0]  -  مخالف [0]
امير ضيايي :
با سلام و خسته نباسيد خدمت شهرداري منطقه 8 خيابان سيدالشداء نرسيده به ميدان دانشگاه آزاد احتياج شديد به روکش آسفالت دارد. خواهشمند است تا عوامل کار در اين محل حضور دارند اقدام نماييد
موافق [8]  -  مخالف [0]
پيمان فرح بوشهري :
لطفا براي ترافيک خيلي سنگين و ناجور تقاطع گوهردشت بلوار موذن به بلوار رستاخيز يه تدبيري بينديشيد.مثلا چراغ راهنمايي
موافق [5]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام در رابطه با گردشگران نوروزي دو آمار ارائه گرديد در روزنامه همشهري روزه/پانزدههم فروردين که با هم تنتقض دارد معاون عمراني استاندار اعلام ميکند که ششصد هزار مسافر نوروزي از اماکن البرز بازديد کردندو و صفحهبيست هفت با عنوان محبوب ترين استانها در نوروز پنج هزار بيان گرديده يعني چي؟؟؟/
موافق [4]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام وعرض تشکر و خدا قوت به دست اندرکاران انتخابات اميدوارم هر کس براي اين مردم زحمت ميکشد خداوند اجر اخروي به ان اعطا فرمايد.
موافق [3]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام پل شهداي پليس افتتاح شد ولي به صورت 75 درصد باند شمابه جنوب آن مانده و اقاي شهردار موفقيت در مديريت زمان ميدانند البته بايد گفت در اين مديريت پروژه هم ...... دوم معاونت استاندار فرمودند پنج شنبه ها تعطيل شود بزرگوار چرا پروژه درياچه مصنوعي را دستور نميفرمائيد اجرائي گردد که هم سهم بزرگي براي هواي کرج دارد وهم تهران.
موافق [28]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
جاي تشکر دارد از مسئولين خدمات شهري شهرداري و برادران پليس که با زحمات خود نظمو آرامش عزاداران حسيني را در کرج بزرگ فراهم کردند خداوند به همه زحمت کشان اجر اخروي عطا فرمايد.
موافق [13]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام جند روز گذشته به يکي از شهرداريهاي کرج مراجعه داشتم در اولين سئوال ام اين است که ساعت شروع کار اين واحد هاچند است . در جلوي درب شهرداري تابلوي محل پارک معلول نصب گرديده ولي خودرو هاي ديگري که معلوم است از چه عناصر اين اداره هستند پارک شده . ودرکل محلي براي تردد معلول پيش بيني نشده رمپي در حدود50 متر بعد از تابلو نايجاد شده که جلوي آن هم خودرو پارک ميکنند چرا ما نميخواهيم براي اين قشر کاري بکنيم ميخواهيم از ما براي هر کاري خواهش کنند ما شخصيت کشي را خوب بلد شديم کارمند کارت حضور ميزند ميرود دنبال پارک کردن يا صبحانه خوردن تکريم ارباب رجوع يک شعاري بيش نيست در ادارات شهرداري.کرج.
موافق [33]  -  مخالف [0]
اسماعيلي :
سلام يه پيشنهاد و خواهش داشتم.در صورت امکان تو مسير خيابان بهشتي نرسيده به پل سه راه گوهردشت سرعت گير نصب شود چون در ساعات کم ترافيک عبور از عرض خيابان و زير پل بسيار دشوار و خطرناک است با تشکر
موافق [10]  -  مخالف [0]
اسماعيلي :
سلام يه پيشنهاد و خواهش داشتم.در صورت امکان تو مسير خيابان بهشتي نرسيده به پل سه راه گوهردشت سرعت گير نصب شود چون در ساعات کم ترافيک عبور از عرض خيابان و زير پل بسيار دشوار و خطرناک است با تشکر
موافق [4]  -  مخالف [0]
شهروند كرجي :
اخيرا در ورودي روستاي ارنگه جاده چالوس، قفل و زنجير نصب شده و نگهبان از ورود گردشگران به روستا جلوگيري مي كند.! اين رويه غلط و غيرقانوني است كه اگر رواج يابد پديده زشتي خواهد شد. چرا مسئولين با اين هنجارشكني علني برخورد نمي كنند؟
موافق [0]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام ميخواستم بدانم دراستان البرز چند معلول وجود دارد ادارات براي اين قشر چکار ميکنند مثلا اينها ازعابر بانکها چگونه ميتوانند استفاده کنند ....
موافق [45]  -  مخالف [0]
حاجيوند :
براي هزارمين بار خواستم به اطلاع مسئولين مربوطه ابلاغ بفرماييد متاسفانه و متاسفانه در حدفاصل کوچه ابوذر و شمس تبريزي واقع در خيابان مهران از ماهدشت يکدستگاه گاوداري هست که زندگي اهالي را به شدت تحت تاثير قرار داده و بوي تعفن و مگس و حيوانات موزي امان ساکنين را بريده است لطفا منعکس کنيد
موافق [4]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
خواستم تشکر کنم ازاينهمه توجهاتي که به ميشود به مشکلات رئز پنج شنبه درمحوطه 45متربي گلشهر بودم کاش دوربين همراهداشتم وعکس افرادي که نياز به سرويس داشتند ميگرفتم خوب بود. در رابطه با کرايه تاکسي ها هم کخ گويا عزيزان تعيين کننده نرخ ها فقط برتي رفع مسئوليت نرخ تعيين ميکنند نرخ کرايه مترو فرديس به دانشگاه 1350 تومان ولي رانندگان بطور علني 1400 تومان مطالبه ميکنند عددي نيست ولي درکل مشکل ساز. نيمي از ترفيک صبح گاهي و عصر خيابان چمران به عابران پياده مرتبط است پل هوائي نصب شده در منطقه با چه هدفي ايجاد گرديد که اينقدر طول ميکشد براي اين افتتاح.وبسياري مشکلات ديگر
موافق [48]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام قبلا نيز يکبار درخواست کرديم يکسري به پايانه ترمينال مترو فرديس مراجعه کنيد وضعيت تاکسي راني را ببيند اولا اينقدر تاکسيو خودرو سواري که وارد پايانه ميشوند براي بروردن مسافر فلسفه دربستي بردن چيست؟ هيچ کنترلي به ورود وخروج خودرو هاي خطي نيست بويژه در مسيرهاي دانشگاه و فلکه اول وقتي هم که کلمهاي بشنوند سوارشده وخالي پايانه را ترک ميکنند خوبست تاکسيراني از کارهاي خوب کشورها ديگر در بهبود درس بگيرند اگر خسته ميشوند چرا شيفتي نميکنيد وبه صورت شرکتي عمل شود.رانندها خسته با تازه نفسها جايگزين شوند با تغير شيفت برابر قانون از خدمات بيمه و مرخصي هم استفاده کنن که روحيه بهتري داشته باشند هم ميخواهند درامد بالاتر داشته باشند وهر جور که دلشان خواست کار کنند اين کار با شعار خدمت رساني منافات دارد.
موافق [31]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
خواستم بدينوسيله از شهرداري منطقه 8 تشکر کنم که به خواسته اهالي توجه کردند زمين جنوب غربي ميدان نبوت را که خواسته اهالي ايجاد فضاي سبز است با توجه به کمبود منطقه زحمت کشيدند بلوکهاي دور زمين را رنگ اميزي کردند.
موافق [31]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام ميخواستم بپرسم شهرداري خبر دارد در خيابان مطهري قبرستاني وجود دارد که هم اکنون نيز در ان اموات دفن ميشوند ايا نگاهي به موقعيت جغرافيائي اين ارامستان کرده اداره بهداشت چه ميگويد اين ارامستان موقوفه است ؟يا مربوط به قوم خاصي است که شهرداري مسائل زيست محيطي را ناديده ميگيرد واجازه ميدهد در اينجا کار دفن انجام گيرد .به ترافيک عصر پنج شنبهها توجهکرديد و.....
موافق [60]  -  مخالف [0]
m.rahmani :
سلام.من دانشجوي پيام نور هستم. با كلي مكافات بخاطر مشكلاتي كه داشتم موفق شدم بالاخره از دانشگاه نظرآباد مهمان بگيرم بيام دانشگاه كرج.زمان انتخاب واحد ديدم يه بخشنامه گذاشتن كه كسايي كه از نيمه دوم سال تحصيلي 39-94 اقدام به مهمان شدن مي كنند بنا به محل درخواست تا دو برابر شهريه متغيرشون افزايش پيدا مي كنه مي خواستم بپرسم چه تفاوتي بين مايي كه نيمه دوم مهمان دائم شديم با كسايي كه نيمه اول سال تحصيلي اقدام كردن وجود داره؟ ما مي خواستيم هزينه هامون رو بياريم پايين با اين اوصاف چه فرقي بين هزينه دانشگاه پيام نور با آزاد هست؟ تورخدا يك نفر جواب بده.
موافق [14]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام ميخواستم خواهش کنم از عوامل شهرداري منطقه مهرشهر ساعت 6 به بعد به 45 متري گلشهر تشريف ببرند و از مشکلات مسافرين بويژه در رفع کمبود يا مسدود بودن سرويس هاي ا بهداشتي بعمل آورند
موافق [25]  -  مخالف [0]
خوش ذوق :
با سلام و خسته نباشيد پيشنهاد مي گردد براي جلوگيري از ترافيک ورودي جنوبي مترو گلشهر پل هوايي به پله برقي نصب گردد و کليه عابرين پياده از آن استفاده نمايند و مانع از ترافيک گردد. با تشکر
موافق [1]  -  مخالف [0]
خوش ذوق :
با سلام و خسته نباشيد از شهردار محترم کرج تقاضا داريم فضاي سبز مناسبي در حوالي مترو گلشهر ايجاد کنندو نسبت به جمع آوري سگهاي ولگرد حوالي مترو به خصوص شهرک بهاران اقدام نمايند که هنگام صبح به صورت گروهي در خيابان شهرک بهاران در حال گردش هستند و نمي توانيم فرزندانمان به مدرسه برسانيم
موافق [0]  -  مخالف [0]
خوش ذوق :
اينجانب نيز کاملا موافق هستم.
موافق [0]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام خواستم از عوامل دست اندرکار جشن روز جمعه در پارک نبوت که بسيار جالب وکاري ارزنده بود تشکر کنم اميد وارم که مسئولين شهر اين کارها را تداوم بدهند .
موافق [26]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام وعرض ادب ميخواستم يکروز زحمت کشيده به ايستگاه مترو تشريف بياوريد قطعا خيلي چيزها را مشاهده خواهيد کرد . از کرايههاي خودرو ها تا نظافت اماکن مترو و حجم ورودي وخروجي مسافرين
موافق [26]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام و خسته نباشيد به دست اندر کاران نمايشگاه گل بسيار زحمت کشيدند ولي در سال گذشته ام بنده به اين موضوع اشاره داشتم پارک چمران بدليل واقع شدن در محدوده مرکز شهر جاي مناسبي نيست بد نبود اگر نگاهي به ترافيک ساعت شروع تا پايان نمايشگاه مينداختند الودگي که در مرکز شهر بوجود امدهبو .
موافق [19]  -  مخالف [0]
اسدي :
باسلام.بنده داراي يک قطعه زمين در کريم اباد مشکين دشت هستم خانمي با زدن چادر مسافرتي در مرحله مقدماتي غصب کردن ملک حال عنايت به راي دادگاه فرديس نسبت به متوقف کردن عمليات ساخت و تقديم رونوشت به شهرداري مربوطه موضوع دعوي بدون توجه مامورين بليس ساختمان به صورت اعياني دو طبقه در امده.لذا خواستار بيگيري و اجراي عدالت نه اينکه شعار هستم
موافق [0]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام ميخواستم بدانم هدف از تعطيل کردن دست فذوشاني که در کنار ميدان طالقاني شبها قعاليت ميکردنند پخش کردن درسطح شهر بود خوبست طراحان شب هنگام در خيابانهاي اطراف همان محل گشتي بزنند وببيند چه لطفي کردند به ايجاد ترافيک هاي شبانه
موافق [11]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
با سلام بعد از مدتها وتماسها شهرداري زحمت کشيد دور زمين مخروبه ضلع جنوب غربي ميدان نبوت را با بلوک محصور کرد وليکن خواسته اهالي که هميشه گفتند ايجاد فضاي سبر ايت که که به صورت قرينه زيبائي ميدان را افزايش ميدهد وهمس استاندارد سرانه فضاي سبز براي محله بويزه ساکنان طرح امايش اجرائي گرديده.
موافق [53]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام دو مکان يکي در بلوار تعاون وديگري دربلوار جمهوري که به عنوان بيمارستان جا نمادي گرديده و لي عملياتي نشده بد نيست اين دو زمين تعيين تکليف شود بويزه در خيابان جمهوري که با نزديکترين مرکز درمان حد اقل 2 کيلو متر فاصله دارد.
موافق [38]  -  مخالف [0]
موسوي :
سلام ما ساکن شهرم پرديسان هستيم در منطقه5 .در اين اطراف پارک وجود ندارد و اگر تراکم فضاي سبز در رجايي شهر و جهانشهر مقايسه شود اين بي عدالتي به وضوح مشخص است . کافي است دقت کنيد .ميشه مسئولين بگند پارک اين منطقه کدام است .شهرک پرديسان که بماند ! لطفا نگاهي به سايت زيباسازي کرج هم بياندازيد تا ببينيد همه مناطق چندين پروژه در حال اجرا دارند جز منطقه 5.
موافق [0]  -  مخالف [0]
مرتضي بداغي :
با سلام من ساکن مشکين. دشت هستم حدود يک ماه ونيم است که تلفن. ثابتم قطع است وچندين بار به. 117 اعلام کردم و به مخابرات. مراجعه کردم نتيجه نگرفتم. خواهش ميکنم پيگيري کنيد با تشکر
موافق [1]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام خواستم بدينوسيله از زحمات پليس راه استان تشکر کنم و خواهش کنم از شما دست اندرکاران رسانه ملي برنامه اموزشي ساخته شود براي اشنائي رانندگان با ايجاد باند احتياط در اتوبانها براي چيست عبور با سرعت بالا در اين باند و برخورد با هرگونه مانع وانحراف به چپ خودروهاي در حال حرکت دراين باند و....
موافق [44]  -  مخالف [0]
فرهاد :
باسلام,از تمام مسئولان کرج و مسئولان محترم راهنمائي و رانندگي درخواست دارم هر چه سريعتر فکري بحال عوامل ترافيک شهر بزرگ کرج بکنند به اطلاع عزيزان ميرسانم که دوبله پارک کردن شده قانون , ورودي يک خيابان يکطرفه کمتر از خروجي آن شده و اگر شما با خلافکاران همراه نباشيد کلاهتان پس معرکه است , نمايشگاههاي خودرو پياده رو را بصورت صد در صد اشغال کرده اند که هيچ نصف خيابان را هم گرفته اند , صاحبان مغاذه ها هم با گداشتن کله قندي در جلوي دکانهايشان پاسدار ملک پدريشان هستند و به احدي هم جوابگو نيستند , و در اين ميان پرسنل محترم راهنمائي و رانندگي اصلا نيستند و يا اگر هم هستند بقدري تعدادشان کم است که وجودشان احساس نميشود و يا کرج فقط ميدانها و چهار راهاي بزرگ آن است و بس , براي مثال جريمه دوبله ايستادن در بلوار انقلاب گوهردشت و جريمه ورود ممنوع خيابان يکم از سمت شهرداري به سمت بلوار انقلاب طي يک ماه حتماجوابگوي حقوق و عيدي عزيزان اين اداره طي 1 سال خواهد بود که اين مثال صرفا نشان دهنده عمق خلافکاري رانندگان ميباشد و در اين ميان کساني که تمايل به رعايت حقوق شهروندان دارند يا بايد همرنگ اين جماعت شوند و يا با اعصابي تار و مار روزگار سر کنند , صميمانه و منصفانه از زحمات سخت و رنج آور ماموران راهنمائي و رانندگي متشکر هستم و اميدوارم مسئولان فکري بحال اين روند رو به افزايش بکنند
موافق [2]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام ميخواستم بگم چرا روي دست شهرداري هزينهبايد گذاشت اذين بندي کنيم عوض کنيم ايده خوبي شهرداري منطقه 8انجام داده ميدان نبوت از حدود50روز پيش اماده است براي محرم
موافق [3]  -  مخالف [0]
عباس حساني :
اخيرا در کرج براي تدريس در مدارس ابتدايي از معلمان با ليسانس زبان انگليس استفاده مي شود (( معلماني که داراي سابقه تدريس هشت سال الي بيشتر در تدريس درس زبان هستند )) آيا اين موضوع حقوق شاگردان را زير سوال نمي برد خانواده ها چگونه مي توانند اين مسئله را بپذيرند پيامد اين کارها و عواقب آن به ضرر آقاي روحاني تمام مي شود ريشه دوره هاي درسي دوران ابتدايي محسوب مي گردد و اين حرکت يعني تيشه به ريشه زدن دانش اموزان ، طرح وزير قبلي آموزش و پرورش است لذا عاجزانه از ريس جمهور محبوب عزيزمان مي خواهيم که جلوي اين حرکت را بگيرند يا معلمان زبان را به تدريس زبان برگردانند و معلمان ابتدايي را نيز از مقاطع بالاتر به کلاسهاي ابتدايي برگردانند طايفه من دو هزار نفر است که همه از اين کار ناراحت هستيم خواهشمند است اين مطالب را به اطلاع دکتر روحاني عزيز برسانيد با توجه به مطالب زير چگونه مسئولين آموزش و پرورش به خود اجازه مي دهند که در کرج براي تدريس دوره ابتدايي از معلمان رشته هاي زبان انگليسي استفاده شود ؟ ( با ليسانس زبان انگليس و سابقه چند ساله در تدريس درس زبان انگليس ) با اين حساب مطالب زير چه مفهومي پيدا مي کنند رئيس جمهور: آموزش و پرورش به دانش آموزان نگاه يکسان داشته باشد رئيس جمهور گفت : دانش آموزان بايد بدانند همه از امکانات مدرسه به صورت مساوي برخوردار خواهند بود. حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني در مراسم بازگشايي مدارس در دبيرستان دخترانه فاطمه زهرا (س) منطقه 18 تهران افزود: دانش آموزان بايد بدانند از عواطف معلم و مدير به طور يکسان برخوردار هستند. آقاي روحاني گفت: همه معلمان و مسئولان آموزش و پرورش بايد بدانند نگاهشان به دانش آموزان بايد يکسان باشد و تفاوتي به نام نژاد ، چهره و قيافه و تفاوتي به نام تعلق به گروهي خاص در محيط آموزش و پرورش نبايد وجود داشته باشد. رئيس جمهور افزود: همه دانش آموزان از کلاس اول تا پايان متوسطه بايد بدانند از امنيت جسمي و روحي در مدرسه برخوردارند. وي گفت: هيچ معلم و مديري نبايد به خود اجازه بدهد به دانش آموزي توهين کند و با لحن و کلام درشت با آنها سخن بگويد. رئيس جمهور افزود: اهانت به دانش آموزان اهانت به همه ملت ايران است و همه دانش آموزان فرزندان اين مرز و بوم هستند. دانش آموزان بايد به حقوقشان آشنا باشند رئيس جمهور: دانش آموزان بايد به حقوقشان آشنا باشند رئيس جمهور با بيان اينکه هيچ تنبيه بدني در مدارس کشور براي دانش آموزان وجود ندارد گفت: اگر خداي ناکرده در گوشه اي از کشور با تنبيه جسمي دانش آموز مواجه شويم دولت تدبير و اميد با اشد وجه با آن برخورد خواهد کرد. آقاي روحاني در ادامه سخنان خود در آغاز سال تحصيلي جديد در دبيرستان دخترانه فاطمه الزهرا منطقه 18 تهران افزود : دانش آموزان بايد به حقوقشان کاملا آشنا باشند البته اين امري است که بايد در کنار تکاليف شان صورت گيرد. وي اضافه کرد: تکليف نظم کلاس ، احترام به معلم، درست درس خواندن، در داخل کلاس به همکلاسي احترام کردن و تکليف اينکه هيچ دانش آموزي حق ندارد دعوا و يا مشاجره کند از مواردي است که بايد دانش آموزان به آن توجه کنند . رئيس جمهور گفت : دانش آموز بايد بداند که اگر از مسير اعتدال و اخلاق و قانون فاصله گرفت بايد آثار ، عواقب و تبعات آن را بچشد و تخلف از قانون داراي تبعات خواهد بود. آقاي روحاني اضافه کرد: اگر حق وي تضعيف شد حق دارد اعتراض کند. رئيس جمهور تصريح کرد : حق اعتراض دانش آموز بايد از مدرسه آغاز شود و اگر معلم به آن توجه نکرد بايد بداند از طريق مدير مدرسه و اگر موثر نبود دانش آموز مي تواند آن را در سطح مناطق مطرح کند. آقاي روحاني گفت: حق اعتراض آغاز شکوفايي کرامت و عزت هر انسان است و ما بايد آن را از مدرسه شروع کنيم و اين مي تواند جامعه ما را به سمت قانونگذاري سوق دهد. دانش آموزان بايد به حقوقشان آشنا باشند رئيس جمهور: در مدارس زنگ کتاب و کتابخواني تشکيل دهيد رئيس جمهور گفت: درخواست من از همه فرهنگيان آن است که در محيط مدرسه کمک کنند تا دانش ‌آموزان بهتر و راحت تر با زندگي اجتماعي خود آشنا شوند و با تکليف، وظايف حق و حقوق خود آشنايي بهتري پيدا کنند. حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني در آيين بازگشايي مدارس با حضور در دبيرستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا(س) منطقه 18 تهران افزود: چند نکته را در آغاز سال تحصيلي و در آغاز بکار شروع دولت تدبير و اميد به فرهنگيان عرض مي کنم؛ اول اين که زنگ کتاب را در مدارس تشکيل دهيد، ساعتي در طول هفته يا ماه به کتاب خواندن و کتاب و کتابخواني اختصاص دهيد. وي ادامه داد: جامعه ما از کتاب و کتابخواني فاصله دارد و خواندن کتاب و آشنايي با کتاب از کلاس ابتدايي بايد شروع شود. رئيس جمهور گفت:‌ در کشورهاي پيشرفته معمولاً دانش آموزان ابتدايي در هر هفته چند کتاب مي خوانند و خلاصه کتاب را در جمع دانش آموزان ارائه مي دهند. وي افزود: دوم اين که تلاش کنيم فرهنگ شفاهي را به فرهنگ کتبي تبديل کنيم؛ خيلي از مردم خواست خود را مي توانند با زبان بگويند اما با زبان کتبي و مکتوب نمي توانند خواست و نيازهاي خود را ارائه دهند و بسياري از حقوقشان پايمال مي شود. روحاني گفت: سوم زنگ انشاء را احياء کنيد، نه به معناي سنتي آن، بلکه در زنگ انشاء اجازه دهيد دانش آموز ابتدا از معلم خود انتقاد کند، از کلاس و مدرسه خود انتقاد کند، از کاستي هاي مدرسه بگويد و اين براي بهتر شدن مدرسه مناسب و مفيد است. وي ادامه داد: اجازه دهيد دانش آموز از رئيس جمهور در کلاس انشاء انتقاد کند، پيشنهاد دهد و نقايص و کاستي هاي کار رئيس جمهور را آن طور که مي بيند و مي فهمد بنويسد و مدارس هم انشاهاي انتقادي از رئيس جمهور را براي رئيس جمهور بفرستند تا پيوندي عميق بين دانش آموزان و مسئولان بوجود آيد. رئيس جمهور گفت:‌ همچنين زنگ گفت‌وگو تشکيل دهيد؛ تا در دوره متوسطه و حتي در سال‌هاي پاياني دبستان گفت و گو کردن، مباحثه کردن و سخن گفتن و نقد مودبانه در دوران دانش آموزي بوجود آيد.
موافق [0]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام جاي تشکر دارد از عوامل دست اندرکار تعريض بلوار شهيد مطهري در محدوده پل ازادگان ارزوي سلامتي براي همه عزيزان دارم
موافق [2]  -  مخالف [0]
فزيبرز تركمان :
با سلام ما ساكنينن سهرك واريان تا كي بايد از بوي بد مركز اصلاح نژاد دام كه در خيبان البرز اين شهرك ميباشد در عزاب باشيم خواهشمند است به مسئولين بگوئيد فكري براب جابجائي اين مركز از اين مكان بكنند .متشكرم
موافق [0]  -  مخالف [0]
فريبرز تركمان :
با سلام از مسولين شهرداري وراهنمايي ورانندگي كرج خواهشمند است فكري براي مسير ميدان استاندارد تا رزكان وواريان شهر بكنند كه هم ترافيك سنگين داره هم راه اهن در مسير هست كه مشكلات زيادي براي ساكنين اين شهركها ايجاد كرده است.متشكرم
موافق [0]  -  مخالف [0]
فزيبرز تركمان :
با سلام ما ساكنينن سهرك واريان تا كي بايد از بوي بد مركز اصلاح نژاد دام كه در خيبان البرز اين شهرك ميباشد در عزاب باشيم خواهشمند است به مسئولين بگوئيد فكري براب جابجائي اين مركز از اين مكان بكنند .متشكرم
موافق [0]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام ماکرجيها که هرروز به تهران رفت امد داريم شاهد ترافيکهاي سنگين ولي بي دليل هستيم بعد ازپل کلاک به دليل تجمع عابر وتوقف خودروها ترافيک شروع ميشود وهمين طور پس ميزند تاحداقل بعد از پل فرديس اگر اين جاده اتوبان است توقف عابر کنار جاده؟اگر نيست لطفا تابلوهاي نقاشي شده در روي اسفالت محدوده پل فرديس که بزگ نوشته شده 120کيلومتر ؟
موافق [12]  -  مخالف [0]
سارا نخعي :
با سلام و خسته نباشيد،ميخواستم خواهش کنم اگه امکان داره در مورد روشنايي بلوار زکرياي رازي پيگيري بفرماييد چند وقت قبل شهرداري زحمت کشيد و وسيله بازي و نيمکت و سطل زباله و چراغ گذاشت اما بعد از 2ماه همه ي چراغهارو کندن و شب به دليل وجود درختها واقعا نا امن و براي خانمها خصوصا غير قابل رفت و آمد ميشه. ممنونم
موافق [1]  -  مخالف [0]
حميدرضا خواجوي :
درود به شما بزرگواران در صورت امكان در مورد استفاده صحيح از فضاي سبز وروح همزيستي در بين مردم آموزش داده شود .با سپاس ...
موافق [1]  -  مخالف [0]
ساسان قياسي :
باسلامي به گرمي خورشيدتموز،صادقانه وصميمانه وبه پشتوانه مهرباني تان،به تمامي اعضا ودست اندرکارانبرنامه راديوئي متنوع وجذاب روزهفتم،خداقوت جانانه گفته وبدين طريق مراتب تقديروسپاس خودراکه درجهتبالابردن دانش وروحيه ونشاط افرادگام برداشته اعلام ميدارددرپايان ودرصورت امکان در برنامه ازکارشناسان طب سنتي،ورزشي وگفتگوباچهره هاي موفق ورزشي استفاده نمائيد.التماس دعا ساسان قياسي از گلشهرکرج
موافق [1]  -  مخالف [0]
اسداله پيشدار :
باسلام وتبريک سال نو از شهروندان ساکن بلوار نبوت هستم خيابان ميلاد 4 ميخواستم بپرسم قوانين شهرداري چگونه اجرا ميشود قطعه زميني که بر جنوب غربي بلوار با اثار تاريخي ان تا کي به اين ترتيب بايد باشد همنماي ميدان را خراب کرده ومحل تجمع جوندگان گرديده متشکرم
موافق [5]  -  مخالف [0]
نادر ش :
باسلام وتبريک سال ميخواستم تست صدا بدم واسه راديو.لطفا راهنماييم کنيد.ممنون ميشم
موافق [0]  -  مخالف [0]
علي محمدي :
باسلام در خصوص امکانات بسيار پاييني که به حومه شهر کرج مثل آق تپه مهرشهر از جمله1 نبودکمترين امکانات رفاهي 2نداشتن فضاي سبز مناسب 3کمبودوسايل حمل ونقل عمومي از جمله اتوبوس که باتاخيرهاي بسيار زيادي مسافران را جابه جا ميکنند4اکثر خيابانهاي آن يا آسفالت نشدند يا بسيار نا مناسب هستندوموارد بسيار زيادي که اگر کمترين دقت وتوجه باشد ديده مي شود از شما به عنوان مسئول خواهش مي کنيم رسيدگي فرماييد
موافق [0]  -  مخالف [0]
مريم بسياري :
با سلام در خصوص مصوبه 8423/91/دش شوراي عالي انقلاب فرهنگي و اينکه امکان بازنشستگي مادران شاغل مي توانند با هر سنواتي مي توانندبازنشست شوندآيا اين مصوبه به همه ارگانها ابلاغ شده و از چه زماني قابل اجرا است؟و درصورت عدم رعايت مصوبه چه بايد کرد؟
موافق [0]  -  مخالف [0]
مريم بسياري :
درخصوص منازل قديمي ومحيط نامناسب اسلام آباد که منزل پدري اينجانب در منطقه 3 کوچه گلشن کوي موهبت مي باشد واز شما تقاضا دارم جهت خريد منزل فوق از جانب شهرداري يا ساماندهي دستورات مقتضي راصادر فرمائيد تا مادرم بتواند باقيمانده عمر خودرا در منزلي ديگر و بهتر ادامه دهد.با مراجعه به 2 ارگان فوق جواب قانع کننده اي دريافت نکردم و ساماندهي اعلام کرده که فقط کوچه کريمي خريداري مي شود.
موافق [1]  -  مخالف [0]
مريم بسياري :
با سلام در خصوص مصوبه 8423/91/دش شوراي عالي انقلاب فرهنگي و اينکه امکان بازنشستگي مادران شاغل مي توانند با هر سنواتي مي توانندبازنشست شوندآيا اين مصوبه به همه ارگانها ابلاغ شده و از چه زماني قابل اجرا است؟و درصورت عدم رعايت مصوبه چه بايد کرد؟
موافق [0]  -  مخالف [0]
ابراهيم راحتلو :
سلام عرض ارادت به همه زحمت کشان راديو البرز من وصفي ازکارهاي مرحوم بيدگلي کاشاني رادر ارتباط باشجاعت هاي حضرت اباالفضل (ع)خواندم ميخواستم ببينم ميشه شمه پخشش کنيد.باتشکر
موافق [0]  -  مخالف [0]
سارا داوودي :
با سلام به راديو کرج من ساکن عظيمه هستم و چند وقت هست که ميخواستم در باره وضع کرايه آژنس ها در سطح کرج انتقاد کنم چرا که در فقط عظيميه هر آژانسي يک قيمت ميگيرن و وقتي اعتراض ميکنيم مي گويند که 2 سال هست که اتحاديه کرايه هارو تغيير نداده و چون لوازم ماشين گران شده هست اين کرايه اي که اتحاديه قرار داده براي ما وکافي نيست و من از شما مسيولين راديو کرج خواستارم که شما از اتحاديه آژانسها بخواهيد که جرا يک فکري براي يکي کردن و نظم دادن به اين مشکل انجام نميدهن با تشکر از شما که واقعا به مشکلات مردم گوش ميکنيد
موافق [1]  -  مخالف [0]
مهناز.ف :
باسلام ميخواستم بپرسم چطور ميشه تست گويندگي راديو داد.با تشکر
موافق [3]  -  مخالف [0]
م يوسفي :
با سلام اب منطقه شهرک پرديسان حصارک مدت 2 ماه است که قطع شده.چرا کسي به فکر مردم اين شهرک نيست تورو خدا يه کاري بکنيد.
موافق [0]  -  مخالف [0]
alireza :
باسلام چطور ميتوان براي گويندگي راديو تست داد؟ من نميخواهم به آموزشگاه خاصي برم و فقط براي خود راديو ميخواهم تست بدهم.
موافق [5]  -  مخالف [0]
اارش حسيني :
سلام .تا زور بالاي سر اين مسولين شهرداري نباشه کار انجام نمي شه برنامه شهرمن سلام تنها کاري که ميتونه بکنه اين مسولين رو به چالش بکشه ممنون خانوم صفري. حسيني از مهرشهر خ.طااقاني کوچ قايم
موافق [1]  -  مخالف [0]
سميه آذرمي ور :
برنامه مهمان ساعت 11 شب
موافق [0]  -  مخالف [0]
سميرا عابدين :
با سلام بنده ساکن اردلان ميباشم چند سال است که شبها از اوايل شب تا نيمه هاي صبح بوي خيلي بدي از سوزاندن آشغال توسط شهرداري به مشام ميرسد که اين بو بسيار آزار دهنده براي افراد سالم ميباشد چه برسد به کساني که ناراحتي قلبي يا ريوي دارند همسر بنده بارها با شهرداري منطقه تماس داشته و اين موضوع را گزارش کرده ولي پيگيري نشده از شما خواهش ميکنم به اين موضوع که واقعا"باعث آزار مردم منطقه شده رسيدگي نماييد با تشکر از عوامل زحمتکش شهر من سلام و راديو البرز
موافق [5]  -  مخالف [0]
علي سرداري :
با سلام و خسته نباشيد در رابطه با اداره برق شاهين ويلا به عرضتون ميرسونم كه نزديك به يك ماهه براي خريد كنتور ثبت نام كردم ولي هنوز نصب نشده،پيگيري كردم فرمودند كنتور داريم ولي پايه پشت كنتور را نداريم اگر عجله داريد خودتان يك تابلو بخريد تا ما نصب كنيم، لطفا بررسي كنيد
موافق [1]  -  مخالف [0]
مسعود بياتي :
چطوري ميشه به راديو عکس يافيلم ارسال کرد.
موافق [2]  -  مخالف [0]
مسعود بياتي :
باسلام خدمت همه ي بچه هاي برنامه شهرمن سلام مخصوصاخانم صفري که جنگنده وجسورانه پيگيرمشکلات مردم هستند.من ازمهرشهربلوارارم خيابان طالقاني کوچه قاءم مشکلاتي راعنوان کردم وامروز به صورت پيامک بازگوکرديد.منتظرخبرهاي خوبي ازطرف شما درجهت بهبوداين کوچه که حفاري صورت گرفته وپيمانکارمحترم کار کوچه رانيمه کاره رها کرده است.
موافق [0]  -  مخالف [0]
احمد :
با سلام به همه مسولين و کارکنان راديو کرج که پل ارتباطي مستقيم مشکلات مردم اين منطقه با مسولين هستند.در رابطه با گروني کرايه ماشين هاي مترو شهيد سلطاني به دانشگاه ازاد اسلامي امير المومنين ميخواستم به گوش مسولين برسونيد که کرايه ها 3 نرخي شده يکي 550تومان ميگيره يکي ديگه 700 تومان ميگيره و يکي ديگه ام 800 تومان .هر چقدر هم به فرمانداري و تاکسيراني زنگ زدم اصلا" کسي گوشي و بر نداشت بپرسه کي هستي و دردت چيه.من موندم اين فناوري و واسه چي گذاشتن!!!!!! الکي شماره دادن اگه مشکل داريد با شماره هاي فلان زنگ بزنيد اما جالب اينه که کسي بر نميداره.2 روز زنگ زدم کسي بر نداشت. هنوز که بنزين گرون نشده که اين تاکسي ها که کرايه گرون ميگيرن.ميپرسيم پس نرخ جديد کو ميگن هنوز برچسبش نيومده اما کرايه گرون شده.الان گرون ميکنن بعد که بنزين هم گرون شد باز ميخوان گرون کنن.اين گروني ها تا کجاا ميخواد پيش بره!!!!!!!!!! تاکسي و ون جوابگوي اين همه مسافر نيست و ميني بوس و اتوبوس ميان به همون نرخ تاکسي ها سوار ميکنن.
موافق [1]  -  مخالف [0]
دهقان :
با سلام از مدير روابط عمومي راديو كرج تقاضا داريم سايت مشكلات مردم در مورد شهري و شهرداري و خدمات شهري را احداث كند تا از طريق سايت پيام هاي خدمات شهري را به گوش مسولين برسانيم و يا حتي شماره پيامك مشكلات مردمي را راه اندازي كنيد تا بيشتر و راحت تر تماس داشته باشيم به شرط اينكه همه پيام هاي مردمي را در راديو بخوانيد
موافق [2]  -  مخالف [1]
دهقان :
سلام از راديو كرج ميخواهيم كه شهردار منطقه 11 را به برنامه دعوت كند براي اينكه خدمات شهري و خدمات و خدمات ترافيكي در منطقه كلاك پايين به خوبي انجام نميگيرد فقط و فقط بلوار خلج اباد را ميشناسند
موافق [0]  -  مخالف [0]
جاويد ارزقي :
سايت راديو البرز اصلا"جايي براي کمک به اهالي ندارد و تلفن که همش اشغاله.....
موافق [6]  -  مخالف [0]
علوي :
والله ميخواستيم شکايت شهرداري رو به راديو ببريم که ديديم اين راديو البرز خودش هردمبيل تر از همه است چون هيچکدوم از 4 خط تلفنش جواب نميده دو تا سايت هم داره که فکر کنم چندساليه تحت ساخته. ما را به خير شما اميدي نيست...
موافق [4]  -  مخالف [0]
احمدازکرج :
باعرض سلام به همرزم عزيزم من هم دردشمارادارم پرونده من درکرمانشاه است ولي خودم 15سال است درکرج زندگي ميکنم بنياد هيچ شهري مثل کرج بي دروپيکرنيست چون دسگاه نظارت دراين استان وجودندارداين پيگيري اينکار وظيفه استانداراست که متاسفانه ترتيب اثرنمي دهدهمانظوريکه شمافرموديدبايدراديوالبرزدراين رابطه برنامه اي تهيه نمايدتاهمه مسئولين اطلاع پيداکنند
موافق [10]  -  مخالف [0]
محبوب مساوات :
باسلام دوستان عزيز من جانباز ساکن حيدراباد کرج هستم ومدت بيش از 20سال است که دراين شهر زندگي مي کنم سالهاست که تلاش ميکنم پرونده جانبازيم رابه اين انتقال دهم ولي متاسفانه باکم لطفي بنياد کرج مواجه مي شوم به فرماندار رياست جمهوري رييس بنياد مرکزو....نامه نوشتم ولي متاسفانه نتيجه نگرفتم وپرسوجو کردم حدود 5هزار نفر مثل من درکرج وجود دارد يک بار از معاونت تعاون بنياد کرج علت عدم انتقال پرونده هاي ايثارگران را پرسيدم گفتند اگر پرونده امثال شمارا انتقال دهيم فردا شما مدعي حقوق وتسهيلات مي شوي بنابراين ما بودجه نداريم اگر فقط ايثارگران توي اين مملکت اضافي هستند ما حاضريم جهت اسايش ديگران ازاين کشور بيرون برويم ما يک بار براي اسايش وامنيت ديگران اين کار راکرديم حالا که بنياد شهريار قدس رباط کريم از کرج جداشدند وکرج استان شده چرا اينکار رانمي کنند من پيشنهاد مي کنم يک گزارش ازاين موضوع تهيه نماييد هرموقع من براي پيگيري کارم به بنياد مراجعه ميکنم با تمسخر بامن برخورد مي کنند
موافق [13]  -  مخالف [0]
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني